ورود سامانه بارشی به كشور از اواخر هفته

ورود سامانه بارشی به كشور از اواخر هفته

تاكسی مدرن: مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش پراكنده در بعضی نقاط كشور طی امروز و فردا، از ورود سامانه بارشی در بعدازظهر روز پنجشنبه (19 اردیبهشت) از غرب كشور آگاهی داد.


احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، اعلام نمود: با عنایت به نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی امروز (سه شنبه ۱۷ اردیبهشت) به خصوص در ساعات بعدازظهر برای بعضی از نقاط نیمه شرقی كشور، شمال غرب، غرب و دامنه های البرز افزایش ابر، بارش پراكنده گاهی همراه با رعدو برق و وزش باد پیش بینی می شود.
این كارشناس هواشناسی با اشاره به اینكه فردا (چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت) علاوه بر مناطق ذكر شده در بعضی از نقاط جنوب غرب و مركز كشور باز شاهد بارش پراكنده خواهیم بود، اظهار داشت: این شرایط در روز پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت برای شمال شرق و بخش هایی از شرق كشور پیش بینی می شود.
مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی، اظهار داشت: از پس از ظهر (پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت) با ورود سامانه بارشی از غرب ابتدا در این مناطق و به تدریج در روز جمعه در استان های واقع در شمال غرب، دامنه های البرز غربی و مركزی، جنوب غرب و برخی نقاط مركز كشور شاهد بارش باران همراه با رعدوبرق و وزش باد خواهیم بود.
بگفته وظیفه، در اواخر روز جمعه و طی روز شنبه ( ۲۱ اردیبهشت) با نفوذ جریان خنك شمالی روی سواحل دریای خزر، برای استان های واقع در این مناطق بارش باران گاهی همراه با رعدو برق پیش بینی می شود.
مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی، اشاره كرد: امروز ۱۷ اردیبهشت برای جنوب غرب و جنوب كشور، جنوب سمنان، نیمه شرقی اصفهان و بخش هایی از یزد و در روز چهارشنبه (۱۸ اردیبهشت) برای جنوب سمنان، قم، نیمه شمالی اصفهان، جنوب تهران، همدان، بوشهر و جنوب فارس وزش باد شدید با احتمال وقوع گردوخاك پیش بینی می شود. لازم به ذكر است كه طی امروز، مركز و شرق خلیج فارس مواج خواهد بود.
مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی در مورد شرایط آب و هوای تهران طی روزهای آینده، اعلام نمود: آسمان تهران فردا (چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت) كمی ابری، در پس از ظهر همراه با افزایش ابر و گاهی با وزش باد خواهد بود. بیشترین و كمترین دمای تهران در این روز ۲۸ و ۱۸ درجه سانتیگراد است. همین طور پس فردا (پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت) هوای تهران كمی ابری، در اوایل شب ابری، همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد خواهد بود. پیش بینی می شود كه بیشترین و كمترین دمای تهران در این روز ۲۹ و ۱۹ درجه سانتیگراد باشد.
منبع:

1398/02/17
13:59:29
5.0 / 5
4165
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن