وزیر كشور: قیمت و زمان سهمیه بندی بنزین هنوز اجرایی نشده است

وزیر كشور: قیمت و زمان سهمیه بندی بنزین هنوز اجرایی نشده است

تاكسی مدرن: وزیر كشور اظهار داشت: قیمت و زمان سهمیه بندی بنزین هنوز اجرایی نشده است.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت كشور، عبدالرضا رحمانی فضلی در بازدید از مناطق سیل زده خراسان شمالی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قیمت فروش و حجم مصرفی بنزین در كشور از نظر اقتصادی، زیست محیطی و سلامت انسان ها قابل قبول نیست.
رحمانی فضلی اضافه كرد: متوسط حجم بنزین مصرفی در كشور ۹۰ میلیون لیتر بنزین در روز است و در پیك مصرف تا ۱۱۰ میلیون لیتر در روز هم می رسد.
وی افزود: قیمت و زمان سهمیه بندی بنزین هنوز اجرایی نشده است و شایعات مطرح شده از جانب دو خبرگزاری باعث نگرانی مردم و حتی سبب ایجاد صف های طولانی در پمپ بنزین ها شد.
رحمانی فضلی با اشاره به اینكه با عملكرد خوب وزارت نفت در تأمین سوخت هیچ مشكلی در كشور وجود ندارد، اضافه كرد: بنزین و گازوئیل مازاد بر نیاز كشور تولید می شود و هیچ یك از جایگاه های سوخت گرفتار كمبود سوخت نیستند.
وی اضافه كرد: هر نوع تغییر به اطلاع مردم خواهد رسید و با مشاركت مردم انجام می شود و تاكید دارم رسانه ها این نوع موضوعاتی كه به امنیت ملی گره می خورد را حتما از كانال ها و مجراهای اصلی یعنی وزارت نفت و ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی كشور پیگیری كنند و باعث نگرانی مردم نشوند.

منبع:

1398/02/13
12:17:08
5.0 / 5
4169
تگهای خبر: تولید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن