تمهیدات شهرداری برای برگزاری نمایشگاه كتاب بدون خودرو

تمهیدات شهرداری برای برگزاری نمایشگاه كتاب بدون خودرو

به گزارش تاكسی مدرن، معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران تمهیدات حمل و نقلی برگزاری نمایشگاه كتاب را شرح داد.


محسن پورسیدآقایی در گفتگو با ایسنا، با تشریح تمهیدات شهرداری تهران برای پوشش حمل و نقل نمایشگاه كتاب كه از روز چهارم اردیبهشت كار خویش را در مصلی تهران آغاز می كند، با اشاره به اینكه امسال برپایه سیاست گذاری های اتخاذ شده مقرر شد كه نمایشگاه كتاب باز هم در مصلی تهران برگزار شود، اظهار داشت: اما امسال شعار نمایشگاه كتاب بدون خودرو را در دستور كار قرار دادیم.
وی با اشاره به اینكه بر همین مبنا همه مسئولان ذی ربط تاكید داشتند كه امسال هیچ خودرویی به غیر از تاكسی وارد نمایشگاه نشود، اظهار داشت: تمام پاركینگ های اطراف مصلی به حمل و نقل عمومی اختصاص داده شده است و حتی برای ناشران هم تمهیداتی در نظر گرفته شده است كه آنها هم با حمل و نقل عمومی به نمایشگاه بیایند.
وی با اشاره به اینكه مترو دو خط در اطراف مصلی دارد كه همشهریان می توانند از آن استفاده كنند، اضافه كرد: همینطور اتوبوس در میادین اصلی شهر مستقر است تا علاقه مندان را به نمایشگاه كتاب بیاورد.
معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران با اشاره به اینكه اساساً ارزیابی های ما از نمایشگاه امسال باعث آن می شود كه سال آینده هم سیاست های اجرایی در مورد برگزاری یا عدم برگزاری نمایشگاه كتاب را در این محدوده اتخاذ نماییم، اظهار داشت: امسال تدابیر برای كنترل ترافیك در این محدوده شدیدتر شده و حتی محدودیت هایی هم برای ناشران در نظر گرفته شده است تا آنها هم از حمل و نقل عمومی استفاده كنند.
پورسید آقایی با اشاره به اینكه مردمی كه با استفاده از حمل و نقل عمومی به نمایشگاه می آیند در داخل نمایشگاه با خودروهای سبك تر و برقی جابه جا می شوند، اظهار داشت: همینطور افرادی كه كتاب خریده اند هم می توانند با رجوع به غرفه های باربری كه داخل نمایشگاه است كتاب هایشان را به منازلشان پست كنند.
معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران با اشاره به اینكه تنها خودروهایی كه می توانند وارد مصلی شوند تاكسی هستند، اضافه كرد: سرویس دهی مترو هم در این خطوط چهار دقیقه خواهد بود و شهروندان می توانند از حمل و نقل عمومی استفاده كنند.1398/02/02
22:17:23
5.0 / 5
4262
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن