در دیدار طیبی و جمالی نژاد صورت گرفت

بررسی راهكارهای ارتقای همكاری سازمان شهرداری ها و دهیاری ها با جهاد دانشگاهی

بررسی راهكارهای ارتقای همكاری سازمان شهرداری ها و دهیاری ها با جهاد دانشگاهی

تاكسی مدرن: راهكارهای ارتقای همكاری سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور با جهاد دانشگاهی طی سال ۹۸ در نشست جمالی نژاد و طیبی بررسی گردید.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، حسین رجب صلاحی، معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور از تشكیل نشست مشترك جمالی نژاد، رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها و طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی كشور به منظور بررسی راهكارهای ارتقا ی همكاریهای مشترك طی سال ۹۸ آگاهی داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور، در این نشست درباب پروژه تأمین و ساخت ۶۳۰ دستگاه واگن مترویی كلان شهر تهران كه از پروژه های اقتصاد مقاومتی مصوب وزارت كشور است، بحث و بررسی گردید و بهره گیری از توانمندی ها و تخصص داخلی برای انجام این پروژه و سایر پروژه های ملی مشابه مورد تاكید قرار گرفت.
او همینطور با اشاره به اهمیت دفع پسماندهای خانگی و خطرناك بدون لطمه رساندن به محیط زیست، اضافه كرد: یكی از مهم ترین برنامه های سال جاری سازمان شهرداری ها و دهیاری ها، اجرایی شدن بند (ی) تبصره (۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۸ است و در این نشست مقرر شد سپس طی مراحل قانونی، از توان اجرایی جهاد دانشگاهی بعنوان مدیر طرح در حوزه مدیریت پسماند باز بهره گیری شود.
رجب صلاحی با اشاره به توان علمی و اجرایی جهاد دانشگاهی در انجام پروژه های ملی، اظهار داشت: سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور و جهاد دانشگاهی به منظور افزایش همكاریهای دوجانبه و بهره گیری از توانمندی های جهاد دانشگاهی در حوزه وظایف و مأموریت های شهرداری ها و دهیاری ها در سال ۱۳۹۸، اقدامات لازم را انجام می دهند.1398/01/16
17:59:34
5.0 / 5
4757
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن