پیرو همكاری مشترك وزارت ارتباطات و شهرداری تهران انجام شد

ارسال ۵۵۶ هزار پیامك آگهی مكان محور به شهروندان تهرانی

ارسال ۵۵۶ هزار پیامك آگهی مكان محور به شهروندان تهرانی

تاكسی مدرن: پیرو همكاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شهرداری تهران، روز گذشته ۵۵۶ هزار و ۴۴۰ پیامك «هشدار مكان محور» به شهروندان تهرانی ارسال شد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، شهردار تهران روز گذشته در توئیتی از همكاری مشترك مدیریت شهری پایتخت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص فعالیت سیستم آگهی مكان محور در شرایط بحران و بر طبق شدت حساسیت هر موقعیت و به دنبال آن، ارسال پیام و آگهی خاص برای كاربران مستقر در آن منطقه آگاهی داد.
براین اساس، وزارت ارتباطات روز گذشته با ارسال ۵۵۶ هزار و ۴۴۶ پیامك، به شهروندان تهرانی حاضر در مناطق مختلف درباب وقوع احتمالی سیل در پایتخت آگهی داد.
به گزارش شهرنوشت، در همین رابطه، روز گذشته ۱۳۶ هزار و ۴۱۹ پیامك به ساكنان محدوده دربند، ۹۲ هزار و ۲۸ پیامك به ساكنان حصارك، ۱۱ هزار و ۵۶۱ پیامك به ساكنان محدوده چیتگر، ۹۱ هزار و ۸۶۲ پیامك به ساكنان فرحزاد، ۱۱ هزار و ۲۳ پیامك به ساكنان محله مقصودبیك، ۶۵ هزار و ۲۶ پیامك به ساكنان محدوده كن، ۱۸ هزار و ۷۴۵ پیامك به شهروندان مستقر در گلابدره و ۱۲۹ هزار و ۷۷۶ پیامك به ساكنان محدوده منوچهری ارسال شد.1398/01/12
15:54:57
5.0 / 5
4298
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن