معاون اقتصادی استاندار تهران خبر داد

تشدید نظارت مستمر بر بازار عرضه مرغ در پایتخت

تشدید نظارت مستمر بر بازار عرضه مرغ در پایتخت

تاكسی مدرن: معاون اقتصادی استاندار تهران اظهار داشت: با هماهنگی و همكاری دادستانی و جهاد كشاورزی، نظارت بر عرضه گوشت سفید مرغ در بازار تشدید شده و به صورت منظم و مستمر تداوم خواهد داشت.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، محمد امامی امین ضمن اشاره به وضعیت افزایش نرخ پیاز و سیب زمینی در بازار، تصریح كرد: ممنوعیت صادرات محصولات پیاز و سیب زمینی جهت تنظیم بازار از ۱۵ اسفند سال قبل لغایت ۱۵ فروردین ماه سال جاری از پیش اعلام شده اما متاسفانه شاهد خروج غیرقانونی و قاچاق این محصول از كشور هستیم.
وی ادامه داد: در همین رابطه، نامه ای به وزارتخانه ارسال و خواهان نظارت و كنترل بر این مسئله شدیم كه امیدواریم با اقدامات صورت گرفته بعدی، شاهد كنترل این روند و كاهش قیمت این دو محصول سبد خانوار مردم در بازار باشیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران، همینطور در ادامه، اشاره ای هم به بحث كنترل قیمت مرغ در بازار داشت و تصریح كرد: بدون شك هر گونه افزایش در نرخ این فرآورده، تخلف محرز به حساب آمده و در همین باره نیز، نظارت ها در میدان بهمن تهران افزایش یافته است. همینطور با هماهنگی و همكاری دادستانی و جهاد كشاورزی، این نظارت تشدید شده و به صورت منظم و مستمر تداوم خواهد داشت.
امامی امین خاطرنشان كرد: در شرایط كنونی، برای عرضه گوشت سفید مرغ، كف قیمت ۱۳ تا ۱۴ هزار تومانی را انتظار داریم. ضمن اینكه، عرضه مرغ منجمد و گرم در سطح استان افزایش یافته و هیچ نگرانی در مورد تامین این كالای اساسی سبد خانوار مردم وجود ندارد.
وی تصریح كرد: نظر به تامین گوشت سفید استان تهران از استان های شمالی و با عنایت به بروز حوادث سیل اخیر در استان های گلستان و مازندران، اندكی با مشكلات تردد و انتقال این محصولات به پایتخت مواجه بودیم كه حالا این موانع هم به مرور مرتفع شده و مشكلات مذكور حل خواهد شد.1398/01/11
15:09:35
5.0 / 5
4550
تگهای خبر: تردد , صادرات , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن