اجرای طرح راهوند در نوروزگاه های تهران

اجرای طرح راهوند در نوروزگاه های تهران

تاكسی مدرن: مدیركل سلامت شهرداری تهران از اجرای طرح «راهوند» در نوروزگاه های تهران اطلاع داد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، سمیه نصیری، با اشاره به اجرای موفق طرح راهوند در ماه های پایانی سال اظهار داشت: در چارچوب این پروژه، مجموعه طرح های گرافیكی در راه رفت و آمد مردم پیش بینی شد كه برای لحظه ای باعث شادی و نشاط شهروندان می شد.

وی با اشاره به اینكه در تمامی مناطق یك نقطه و در مناطق ۶ و ۱۱ چندین نقطه به اجرای طرح راهوند اختصاص یافت، اضافه كرد: «لی لی»، «ماز» و بازی با رنگ ها همچون طرح هایی است كه در پیاده روها اجرا شد. علاوه براین، اطراف دریاچه شهدای خلیج فارس یك مارپله بزرگ و در بلوار كشاورز مسابقه پرش پیش بینی شد.

مدیركل سلامت شهرداری تهران با اشاره به علل اجرای طرح راهوند در پایتخت اظهار داشت: نتایج اجرای دو دوره سنجش «عدالت سلامت» نشان داده است كه در كنار فقدان نشاط اجتماعی، كم تحركی یكی از مهم ترین مشكلات شهروندان است. تحت این شرایط با اجرای طرح راهوند سعی كردیم تا كودك درون مردم شامل پیر و جوان را فعال نماییم.

نصیری خاطرنشان كرد: طرح مذكور در سال ۹۷ اجرا شد و مقرر است با صدمه شناسی و رفع اشكالات موجود در سال آینده به شكل گسترده تر اجرا شود. البته در روزهای نوروز هم شاهد اجرای این طرح در نوروزگاه های تهران خواهیم بود.
1398/01/01
10:38:31
5.0 / 5
4442
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن