وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد

آشكارسازی نقاط حادثه خیز سابقه دار

آشكارسازی نقاط حادثه خیز سابقه دار

تاكسی مدرن: وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: یكی از موضوعاتی كه به آن تاكید می شود آشكارسازی نقاط سابقه دار حادثه خیز است به نحوی كه هر جایی كه امكان حادثه وجود دارد علائم یا آگهی دهنده نصب شود.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه جلسه مشترك شورای عالی هماهنگی ترافیك شهرهای كشور و كمیسیون ایمنی راه ها در جمع خبرنگاران اظهار نمود: جلسه امروز شورای عالی هماهنگی ترافیك شهرهای كشور و كمیسیون ایمنی راه ها تمركز بر بحث های سفرهای نوروزی و تمهیداتی در نظر گرفته شده در این ایام بود تا مردم در سفرهای نوروزی سفر ایمنی را تجربه كنند و شاهد حوادث ناگوار نباشیم.
وی افزود: مهمترین موضوعی كه در این نشست تصمیم گیری شد نقش محوری استانداران و فرمانداران بود كه در كلیه استان ها و شهرستان ها، كمیسیون های ایمنی و شورای ترافیك را مشترك تشكیل دهند و نظارت ویژه باز داشته باشند.
اسلامی افزود: سوژه دیگر باز تاكید بر آشكارسازی نقاط سابقه دار حادثه خیز بود كه این كار صورت گرفته و یا در حال تكمیل است، به نحوی كه هر جایی كه امكان حادثه بوده علائمی نصب شود و یا آگهی دهنده هایی وجود داشته باشد كه كنترل و از تكرار حوادث پیشگیری كند. نكته مهم در این راه این بوده است كه هم روشنایی ها و هم علائم خط كشی ها و بنرهای آگهی دهنده در این مناطق نصب شوند. همین طور برخی از دوربین ها با اقداماتی كه خارج از كنترل سیستم مدیریت راهداری ما بوده از كار افتاده یا لطمه دیده است كه این دوربین های لطمه دیده و از كار افتاده باز تعمیر و مرمت شوند تا به حداكثر آمادگی برسند.
وزیر راه و شهرسازی افزود: محور سومی كه در این نشست عنوان شد این بود كه پلیس حضور بیشتری داشته باشد به خصوص در جاده های فرعی و روستایی كه شاهد رشد حوادث بوده ایم. اینها نكات محوری بود كه در این جلسات تصمیم گیری بر آنها تاكید شد و امیدوار هستیم كسانی كه رانندگی می كنند مقررات را رعایت نمایند و مردم نوروز مفرحی داشته باشند.
1397/12/25
22:10:53
5.0 / 5
4286
تگهای خبر: ترافیك , جاده , كمیسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن