آغاز عملیات اجرایی ۴۰ هزار پروژه زودبازده در دهه فجر

آغاز عملیات اجرایی ۴۰ هزار پروژه زودبازده در دهه فجر

به گزارش تاكسی مدرن معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر كشور اظهار داشت: در دهه فجر سال جاری با همكاری بسیج سازندگی اجرای ۴۰ هزار پروژه زودبازده و كم هزینه در روستاها و شهرهای كوچك كشور شروع شده كه نیمه سال آینده به بهره برداری می رسند.مهدی جمالی نژاد در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه در دهه فجر سال قبل ۱۸ هزار و ۲۰۳ پروژه عمرانی در كشور راه اندازی شد و در دهه فجر امسال ۲۲ هزار و ۳۳۵ پروژه عمرانی به بهره برداری می رسد، اظهار داشت: این پروژه ها تقریباً تمام استان ها را شامل می شود و علیرغم فضاسازی ها و تبلیغات دشمنان، شاهد بهمن متفاوتی از لحاظ بهره برداری از پروژه های عمرانی هستیم.

وی با اشاره به اینكه در دهه فجر سال قبل ۳۰۴۵ پروژه عمرانی ملی و در دهه فجر سال جاری ۳۳۶۲ پروژه عمرانی ملی به بهره برداری می رسد، اظهار داشت: در استان تهران هم ۱۱۶۲ پروژه به ارزش سه هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان وجود دارد و ۱۷.۲ میلیون یورو میزان پروژه های سرمایه گذار خارجی آن است.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر كشور در ادامه اظهار داشت: در دهه فجر سال جاری با همكاری بسیج سازندگی اجرای ۴۰ هزار پروژه زودبازده و كم هزینه در روستاها و شهرهای كوچك كشور شروع شد كه نیمه سال آینده به بهره برداری می رسند و در حقیقت مصداق توزیع عادلانه امكانات هستند.

جمالی نژاد افزود: در حقیقت این پروژه ای كه ۲۸ مبحث مختلف آبی، عمرانی، حمل ونقلی و… را شامل می شود كام مردم را در شهرها، خصوصاً شهرهای كمتر برخوردار و روستاها شیرین می كند. تلاشمان هم بر این است كه تمام استان ها دارای پروژه شوند و همینطور شاهد شروع عملیات و افتتاح آن در سال آینده باشیم.1397/11/21
12:52:53
5.0 / 5
4876
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن