احتمال انتخاب هیأت مدیره بانك شهر تا آخر امسال

احتمال انتخاب هیأت مدیره بانك شهر تا آخر امسال

به گزارش تاكسی مدرن رئیس شورای عالی استان ها از احتمال انتخاب مدیرعامل و هیأت مدیره بانك شهر تا آخر سال جاری تا آخر سال جاری اطلاع داد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، مرتضی الویری در حاشیه برگزاری چهاردهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها در جمع خبرنگاران، تصریح كرد: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته به پیشنهادات مطرح شده توسط شورای عالی استان ها در كمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی توجه شده است و بعضی از آنها به تأیید رسیده است. البته از پیشنهادات مطرح شده تنها دو پیشنهاد مورد تأیید این كمیسیون قرار گرفته است كه امیدواریم این دو پیشنهاد در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به تصویب نهایی برسد.
وی در این باره اضافه كرد: در ابتدای جلسه امروز (پنجشنبه ) شورای عالی استان ها بررسی طرح یك فوریتی اساسنامه مراكز پژوهشی شورای اسلامی شهرهای مراكز استان های كشور در دستور كار قرار گرفته كه نهایتاً با رأی اعضای این شورا یك فوریت این طرح به تصویب رسید.
رئیس شورای عالی استان ها در بخش دیگری از صحبت های خود، افزود: در جلسه امروز طرح یك فوریتی هم با عنوان "قانون نظام صنفی" برای دادن مجوز فعالیت اصناف با هماهنگی مدیریت شهری در دستور كار قرار گرفت كه این طرح با امضای ۵۷ نفر به هیأت رئیسه شورای عالی استان ها ارسال شد كه در ادامه به یك فوریت این طرح رأی مثبت داده شد و به تصویب شورای عالی استان ها رسید.
وی در مورد جزئیات این طرح، اظهار داشت: متأسفانه در گذشته هیچ همكاری از جانب اصناف برای دادن مجوز به صنوف در شهرها وجود نداشت و همین امر در بعضی از موارد مشكلاتی را در حوزه شهری تولید می كرد كه با تصویب این طرح از این پس شورای مركزی اصناف یك نماینده از شهرداری حضور خواهد داشت و در تصویب فعالیت های صنوف در شهرها نظر خویش را اعلام خواهد نمود.
رئیس شورای عالی استان ها در مورد جلسه شب گذشته میان شهردار تهران، رئیس شورای اسلامی شهر تهران و معاون مالی اقتصادی شهرداری، تصریح كرد: شب گذشته و با عنایت به افتتاح ۴۹۵ پروژه عمرانی و فرهنگی شهر تهران كه مراسم آن در منطقه چهار برگزار شد، به پیشنهاد شهردار تهران بعد از این جلسه، جلسه ای با حضور معاون مالی و رئیس شورای اسلامی شهر تهران در همین محل برگزار گردید.
او همینطور در ادامه افزود: تنها موضوعی كه در جلسه مورد بحث قرار گرفت، موارد مالی و پرداخت های ماه های پایانی سال به پرسنل شهرداری تهران بود كه با عنایت به مشكلات مالی تلاش می شود كه پرداخت ها به موقع صورت گیرد.
الویری تصریح كرد: یكی دیگر از موضوعاتی كه در این نشست عنوان شد، بحث ضمانت های پیمانكاران از بانك شهر بود كه با عنایت به این كه ضمانت انجام شده است به نظر می آید مشكلی را برای ادامه فعالیت پیمانكاران نداشته باشیم و آنها بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند و در غیر این صورت با عنایت به ضمانت هایی كه صورت گرفته است برخی از پیمانكاران ممنوع الخروج شوند، البته مقرر شد راهكارهایی برای این مورد عرضه شود.
وی در مورد مدیرعامل و هیأت مدیره بانك شهر نیز، بیان كرد: سهامداران بانك شهر تنها از شهر تهران نیستند و چند كلانشهر دیگر در این بانك سهام دارند بنابراین انتخاب مدیرعامل و هیأت مدیره بانك شهر یك فرایند طولانی است كه البته با عنایت به آخرین پیگیری هایی كه انجام شده است افرادی را به بانك مركزی معرفی كرده اند كه صلاحیت آنها بررسی شود و بعد از این مرحله، در نهایت مدیرعامل و هیأت مدیره بانك شهر انتخاب خواهند شد.
رئیس شورای عالی استان ها همینطور در انتها درباره زمان انتخاب مدیرعامل و هیأت مدیره بانك شهر، توضیح داد: پیش بینی می شود تا پیش از آخر سال جاری این انتخاب صورت گیرد.1397/11/19
02:55:23
5.0 / 5
4512
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن