زباله های عفونی كرج به حال خود رها شده

زباله های عفونی كرج به حال خود رها شده

تاكسی مدرن: عضو شورای شهر كرج اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشكی به وظیفه خود درباب ساماندهی زباله های عفونی عمل نمی نماید.


به گزارش خبرنگار ایسنا، فریده بزنی بیرانوند در صد و بیست و سومین جلسه شورای شهر كرج كه امروز یكشنبه ۱۴ بهمن برگزار شد، اظهار داشت: جمع آوری و بی خطرسازی زباله های عفونی به عهده شهرداری نیست و طبق قانون از وظایف وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشكی هر استان است.
وی افزود: متأسفانه دانشگاه علوم پزشكی به وظیفه خود در این خصوص عمل نمی كند و با وجود مكاتبات صورت گرفته، در جلسات در رابطه با این مساله هم شركت نمی كند.
وی ابراز كرد: هم اكنون شهرداری به حسب وظیفه قانونی و ذاتی خود در خصوص جمع آوری پسماندهای شهری، این زباله ها را جمع آوری و دفن می كند ولی امكان بی خطرسازی آنها را ندارد.
بزنی بیرانوند اشاره كرد: بی خطرسازی پسماندهای عفونی با دستگاه های خاصی انجام می شود و این كار باید توسط دانشگاه علوم پزشكی صورت بگیرد شورای شهر صرفاً شورای شهرداری نیست و وظیفه نظارتی به تمامی اموری دارد كه به شهر و شهروندان مربوط می شود.
وی افزود: وجود پسماندهای عفونی در شهر سلامت مردم را به خطر انداخته و لطمه جدی به محیط زیست وارد میكند بنا بر این دانشگاه علوم پزشكی باید برای ساماندهی وضع موجود بطور جدی وارد عمل شود.
وی اظهار داشت: شورای پنجم شورایی مطالبه گر است و مصلحت شهر و شهروندان را اولویت خود قرار داده و در این زمینه با هیچ كسی تعارف ندارد.
1397/11/14
14:46:46
5.0 / 5
4265
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن