پیش بینی بارش برف و باران و وزش باد شدید در تهران

پیش بینی بارش برف و باران و وزش باد شدید در تهران

تاكسی مدرن: مدیر واحد پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به بارش برف و باران و وزش باد شدید در تهران طی امروز (۲۷ دی) اظهار داشت: كیفیت هوای تهران هم هم اكنون در شرایط سالم می باشد.حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده برقراری شرایط جوی ناپایدار طی امروز (۲۷ دی) است، اظهار نمود: در بعضی ساعات امروز بارش برف و باران و وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی -شمال غربی انتظار می رود.

وی با اشاره به اینكه این وضعیت جوی طی فردا (۲۸ دی) همچنان ادامه دارد، خاطرنشان كرد: برای برخی ساعات فردا وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی - شمال غربی پیش بینی می گردد و به تدریج از عصرگاه از میزان ناپایداری جوی كاسته خواهد شد.

به گفته شهبازی، همینطور دمای هوا در پایتخت تا روز پایانی هفته كاهش محسوسی خواهد یافت و در بعضی ساعات شبانگاه به دمای زیر صفر درجه سانتیگراد می رسد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وضعیت كیفی هوای اغلب مناطق شهر تهران طی امروز (۲۷ دی) در شرایط سالم خواهد بود و در بعضی ساعات افزایش موقتی در غلظت برخی آلاینده ها مشاهده می گردد.

شهبازی در ادامه خاطرنشان كرد: بر این اساس انتظار می رود تا فردا (۲۸ دی) شرایط كیفی هوای سالم در بیشتر مناطق پایتخت همچنان برقرار باشد و وزش باد در بعضی ساعات افزایش غلظت ذرات معلق را به دنبال داشته باشد.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۱۱ بامداد امروز با شاخص میانگین ۷۲ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار داشت: كیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۵۱ همچنان در شرایط سالم می باشد.

خبرنگار: مهشاد كریمی

دبیر خبر: سولماز خوان


1397/10/27
22:32:32
5.0 / 5
4406
تگهای خبر: آلاینده , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن