هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس است

هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس است

به گزارش تاكسی مدرن مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: كیفیت هوای تهران طی امروز (۲۳ دی) در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اظهار كرد: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در بعد ازظهر امروز (۲۳ دی ماه) است و برای برخی ساعات بخصوص شبانگاه وزش باد به بزرگی۳ تا ۴ متر بر ثانیه انتظار می رود.

وی افزود: با برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار طی فردا (۲۴ دی ماه) برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه و بارش پراكنده باران در شبانگاه پیش بینی می گردد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه دمای هوا در پایتخت روز آینده افزایش جزیی خواهد یافت، خاطرنشان كرد: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز (۲۳ دی ماه) در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است و به تدریج از بعد ازظهر روند كاهشی در غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق مشاهده می گردد.

به گفته شهبازی با تداوم این شرایط، انتظار می رود تا فردا (۲۴ دی ماه) وضعیت كیفیت هوای پایتخت بهبود یابد.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۹۷ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار داشت: كیفیت هوای الان پایتخت هم با شاخص میانگین ۱۱۷ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1397/10/23
13:49:42
5.0 / 5
4333
تگهای خبر: آلاینده , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن