محسن هاشمی اعلام كرد

تهیه گزارشی درباره بوی نامطبوع در كمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران

تهیه گزارشی درباره بوی نامطبوع در كمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران

به گزارش تاكسی مدرن رییس شورای شهر تهران درمورد منشا بوی نامطبوع روز چهارشنبه تهران اظهار داشت: مایل نیستم كه درباره بو صحبت كنم، چون كه همه پراكنده در مورد آن صحبت كردند و حتی لطیفه و جك هایی ساخته شد و حرف هایمان نباید جكی شود.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، محسن هاشمی بامداد امروز با ترك جلسه در میانه جلسه شورا با حضور در جمع خبرنگاران در مورد چرایی انتشار بوی نامطبوع در تهران، اظهار داشت: قرار شد كه خانم نوری - رییس كمیسیون سلامت – اظهارنظرها را جمع بندی و گزارشی در این خصوص تهیه نماید.

وی در پاسخ به این سوال كه روز گذشته جلسه ای در وزارت راه و شهرسازی برگزار گردید و در آن سخنانی در مورد این كه این بو هشداری برای زلزله تهران است، اظهار نمود: من مایل نیستم كه درباره بو صحبت كنم، چون كه همه پراكنده در مورد این بو صحبت كردند و حتی لطیفه و جُك هایی ساخته شد و حرف هایمان نباید جُكی شود و اجازه دهید از آنجایی كه مبحث حساسی است به جمع بندی علمی برسیم.

هاشمی درباره تذكرات شفاهی به شورا برگشته است، افزود: اگر تعداد تذكرات در همین حد دو تا سه تذكر باشد بلامانع است، اما اگر باز هم تعداد تذكرات بالا برود، مجبور هستیم برای اداره جلسه و هدرنرفتن زمان باردیگر تعداد تذكرات را كاهش دهیم.

رییس شورای شهر تهران در ادامه درباره آخرین وضعیت برنامه سوم توسعه شهرداری هم اظهار داشت: سه شنبه هفته جاری كمیسیون تلفیق جهت بررسی برنامه سوم توسعه شهرداری تشكیل می گردد و در جلسه یكشنبه هفته آینده هم این برنامه سوم به شورا خواهد آمد و بررسی و مصوب می شود، پس از تصویب برنامه سوم، برنامه به شهرداری ابلاغ می گردد تا بودجه سال آینده برپایه برنامه سوم توسعه تدوین شود.
1397/10/16
14:14:55
5.0 / 5
4427
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن