افزایش غلظت آلاینده ها در هوای تهران

افزایش غلظت آلاینده ها در هوای تهران

تاكسی مدرن: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به سالم بودن هوای پایتخت طی امروز (۲۸ آذر) اظهار داشت: انتظار می رود تا فردا (۲۹ آذر) وضعیت كیفی هوای برخی مناطق شهر تهران در آستانه شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اظهار كرد: بر مبنای نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی در ایستگاه مهرآباد، با كاهش میزان ناپایداری جوی طی امروز (۲۸ آذر) نسبت به روز گذشته، از سرعت باد كم می شود و تنها برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۴ متر بر ثانیه انتظار می رود.

وی با اشاره به اینكه به تدریج طی فردا (۲۹ آذر) بر میزان ناپایداری جوی افزوده می شود، خاطرنشان كرد: برای برخی ساعات این روز وزش باد موثر و بارش باران در شبانگاه پیش بینی می گردد.

به گفته مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران همینطور تا روز آینده دما هوا در پایتخت افزایش جزیی خواهد یافت.

شهبازی با اشاره به اینكه بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، انتظار می رود طی امروز (۲۸ آذر) بر غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق افزوده شود، اظهار داشت: تا فردا (۲۹ آذر) هم وضعیت كیفی هوای برخی مناطق شهر تهران در آستانه شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۵۷ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای الان پایتخت هم با شاخص میانگین ۶۹ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/09/28
20:19:52
5.0 / 5
4363
تگهای خبر: ایستگاه , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن