طبق اعلام مركز آمار

درخواست ساخت وساز در تهران زیاد شد

درخواست ساخت وساز در تهران زیاد شد

تاكسی مدرن: آمارهای اعلام شده از مركز آمار حاكی از افزایش ۳۱، ۶ درصدی واحدهای مسكونی پیش بینی شده در پروانه های صادر شده برای راه اندازی ساختمان توسط شهرداری تهران در فصل بهار امسال نسبت به فصل بهار سال گذشته است.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، طبق اعلام مركز آمار، در فصل بهار سال ۱۳۹۷ تعداد ۱۹ هزار و ۶۵۹ واحد مسكونی در پروانه های صادرشده برای راه اندازی ساختمان از جانب شهرداری تهران، پیش بینی شده است كه نسبت به فصل گذشته حدود ۳۰، ۱ درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل حدود ۳۱.۶ درصد افزایش داشته است.
متوسط تعداد واحد مسكونی برای هر یك از این پروانه های راه اندازی ساختمان ۶.۴ واحد بوده است.
بر این اساس تعداد ۳۰۵۵ پروانه راه اندازی ساختمان توسط شهرداری تهران در فصل بهار ۱۳۹۷ صادرشده است كه نسبت به فصل گذشته حدود ۴۲، ۱ درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل حدود ۳۴.۴ درصد افزایش داشته است.
مجموع مساحت زیربنا در پروانه های راه اندازی ساختمان صادرشده از جانب شهرداری تهران در فصل بهار ۱۳۹۷ بالغ بر ۳۵۳۷ هزار مترمربع بوده است كه نسبت به فصل گذشته حدود ۲۹، ۲ درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل حدود۳۲.۳ درصد افزایش داشته است. متوسط مساحت زیربنای این دسته از پروانه ها در دوره ی مورد بررسی هم حدود ۱۱۵۸ مترمربع بوده است.
به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، در نیمه اول سال ۱۳۹۶ هم تعداد ۳۳ هزار و ۷۰۳ واحد مسكونی در پروانه های صادرشده برای راه اندازی ساختمان از جانب شهرداری تهران، پیش بینی شد كه نسبت به نیمه اول سال ۱۳۹۵ حدود ۲، ۸ درصد افزایش داشت. متوسط تعداد واحد مسكونی برای هر یك از این پروانه ها ۶.۹ واحد بوده است.
همینطور در نیمه اول سال ۱۳۹۶، تعداد ۴۹۰۴ پروانه راه اندازی ساختمان توسط شهرداری تهران صادرشد كه نسبت به نیمه اول سال ۱۳۹۵ حدود ۱۷، ۹ درصد افزایش را تجربه نمود.1397/09/25
14:15:44
5.0 / 5
4603
تگهای خبر: شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن