نمایش عكس خوبی ها در سطح شهر

نمایش عكس خوبی ها در سطح شهر

تاكسی مدرن: آثار برگزیده كشوری در جشنواره «عكس خوبی را معروف كنیم» در نگارخانه های سطح شهر تهران به نمایش درمی آید.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از روابط عمومی مراكز فرهنگی هنری منطقه ۱۱، جشنواره «عكس خوبی را معروف كنیم» در بهار و تابستان سال ۹۶ با هدف معرفی و ترویج سبك زندگی اسلامی ایرانی، ترویج ارزش ها و فضایل اخلاقی و مهربانی، تشكیل گروه های همیاری در زمینه مهربانی و بهره گیری از ظرفیت خانواده ها در زمینه ترویج فرهنگ خوبی و مهربانی با طیف گسترده ای از موضوعات از قبیل مهربانی با طبیعت، مردم، والدین و خانواده... شروع شد و با برگزاری مراسم اختتامیه در تیر ماه ۹۶ به اختتام رسید.
این برنامه در دو بخش مسابقه عكس و پویش برگزار گردید و با اختتام جشنواره برمبنای نظرات داوران جشنواره مسعود زنده روح كرمانی، محمد نوروزی و مهدی سروری به دبیری احسان رافتی ۵۰ فریم عكس از بین ۱۴۰۰ فریم عكس ارسالی از طرف ۲۰۰ عكاس شركت كننده در برنامه برگزیده شد تا در نگارخانه های سطح شهر تهران در معرض دید علاقه مندان قرار گیرد.
علاقه مندان می توانند برای بازدید از تصاویر منتخب برمبنای برنامه زمان بندی به مكان های ذكر شده در ذیل بازگشت كنند: ۱ تا ۱۵ آذر فرهنگسرای رازی، ۱۶ تا ۳۰ آذر فرهنگسرای رسانه، ۱تا ۱۵ دی فرهنگسرای ولا، ۱۶ تا ۳۰ دی ماه فرهنگسرای بهمن، ۱تا ۱۵ بهمن فرهنگسرای قران، ۱۶ تا ۳۰ بهمن فرهنگسرای اخلاق، ۱ تا ۱۵ اسفند فرهنگسرای تهران.1397/09/17
20:38:48
5.0 / 5
4502
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن