محسن هاشمی:

خبر موثقی در مورد صدور حكم حناچی نداریم

خبر موثقی در مورد صدور حكم حناچی نداریم

تاكسی مدرن: رییس شورای شهر تهران عنوان نمود كه خبر موثقی در مورد صدور حكم حناچی بعنوان شهردار جدید نداریم.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، محسن هاشمی ظهر امروز با حضور در جمع خبرنگاران با بیان این كه امروز اعضای شورای شهر تذكرات خویش را در حوزه تهران، ایران، بین الملل و غیره بیان كردند، اظهار نمود: این تذكرات وقت زیادی از شورا گرفت و در ادامه محمدعلی افشانی شهردار پیشین تهران هم به عرضه گزارش عملكرد شش ماهه خود پرداخت و در این جلسه سرپرست شهرداری تهران و همه معاونین وی حضور داشتند.

هاشمی با اشاره به اینكه لایحه اصلاحیه مواردی در مورد فضای سبز تهران بررسی گردید، اما به علت ضیق وقت قرار شد بررسی این لایحه به جلسه بعد موكول گردد، در مورد سرانجام تایید حكم شهردار، اظهار داشت: هنوز خبر موثقی نداریم، اما اخبار منفی در حال كم شدن است.

رییس شورای شهر تهران افزود: از زمان ارسال نامه شورا به وزارت كشور برای صدور حكم 10 روز فرصت دارند و تا سه روز دیگر وزارت كشور می تواند حكم حناچی را بعنوان شهردار تهران صادر كند.

وی در مورد شائبه صادر نشدن حكم حناچی، بیان كرد: فعلا كه ایشان سرپرست هستند و سه ماه می توانند بمانند.

رییس شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال كه چرا به افشانی تریبون داده شد تا نمایندگان مجلس شورای اسلامی را صاحبان ثروت و قدرت ارائه كند، اظهار نمود: من چنین برداشتی نداشتم و صاحبان قدرت و ثروت از اول انقلاب هم وجود داشتند.
1397/08/29
14:39:44
5.0 / 5
4882
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن