تكمیل كندروهای بزرگراه شهید نواب تا بهار سال آینده

تكمیل كندروهای بزرگراه شهید نواب تا بهار سال آینده

تاكسی مدرن: مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران اظهار داشت: مسیر كندروی غربی بزرگراه شهید نواب در صورت آزادسازی به موقع مسیر، بهار سال آینده تحویل شهروندان خواهد شد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، احسان نوش آبادی با بیان پیشرفت 40 درصدی پروژه راه اندازی كندروی غربی بزرگراه شهید نواب در بخش حدفاصل شمال تقاطع خیابان بریانك تا جنوب تقاطع خیابان هلال احمر، از آزادسازی مقطعی به طول 130 متر در جنوب تقاطع خیابان قزوین طی روزهای اخیر آگاهی داد و اظهار داشت: عملیات خاكبرداری در این بخش از پروژه شروع شده است.
وی با اشاره به اینكه رعایت برنامه زمان بندی پروژه مستلزم رفع به موقع معارض تجهیز كارگاه مترو و آزادسازی مسیر است، از كوشش برای تكمیل این پروژه تا اختتام اردیبهشت ماه سال آتی آگاهی داد.
بر طبق اعلام روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، به قول نوش آبادی، راه اندازی مسیر كندروی غربی بزرگراه شهید نواب در بخش حدفاصل تقاطع خیابان بریانك تا تقاطع خیابان هلال احمر به طول 700 متر، علاوه بر تكمیل مسیرهای كندروی بزرگراه، سبب خروج خیابان بریانك از بن بست موجود شده و در نتیجه دسترسی شهروندان ساكن در این محدوده از پایتخت به شبكه معابر بزرگراهی را تسهیل خواهدنمود.1397/08/26
15:50:22
5.0 / 5
5400
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن