سفارش های عارف برای انتخاب شهردار جدید تهران

سفارش های عارف برای انتخاب شهردار جدید تهران

تاكسی مدرن: رئیس فراكسیون امید با اشاره به در پیش بودن انتخاب شهردار تهران، به اعضای شورای شهر سفارش كرد در انتخاب شهردار جدید به مقبولیت عمومی، چهره ملی، تخصص، كارآمدی، پاكدستی، اشراف كامل به حوزه مدیریت شهری و پایبندی به گفتمان اصلاح طلبی توجه جدی داشته باشند.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از امیدنامه، محمدرضا عارف در نشست مشترك اعضای هیات رئیسه فراكسیون امید، شورای عالی اصلاح طلبان، شورای شهر و مجمع نمایندگان تهران با تسلیت ایام دهه آخر ماه صفر و گرامی داشت روز ۱۳ آبان از زحمات اعضای شورای شهر در طول یكسال گذشته قدردانی كرد و با مرور روند طی شده از خرداد 92 تاكنون، تهدیدها و فرصت هایی كه جریان اصلاح طلب با آن رو به رو بود و دستاوردهایی كه طی سالیان اخیر این جریان به دست آورد، اظهار داشت: جریان رقیب پیروزی های سلسله وار جریان اصلاح طلب در انتخابات های متوالی برایش خیلی سخت بود بویژه در انتخابات شوراها و تغییر مدیریت شهری هضم این شكست علی رغم لیست های مختلف جعلی كه در جریان انتخابات منتشر گردید برای آنها دشوار بود.
وی با اشاره به اینكه رمز موفقیت جریان اصلاح طلب در دهه ۹۰ انسجام و همبستگی بود، اضافه كرد: اعتمادی كه مردم به جریان اصلاح طلب كردند و چك سفید امضایی كه به این جریان اصیل سیاسی دادند می بایست با عملكرد خوب ما در دولت، مجلس و شورای شهر پاسخ این اعتماد را دریافت نمایند. مردم باید نتیجه اعتماد خود به اصلاح طلبان در انتخابات مجلس و شورای شهر بخصوص در تغییر مدیریت شهری را ببینند.
رئیس فراكسیون امید با اشاره به قانون منع بكارگیری بازنشستگان و پاسخ كمیسیون شوراها و اجتماعی مجلس به استفساریه جمعی از نمایندگان مجلس، اظهار داشت: باید از زحمات آقای مهندس افشانی در مدت كوتاهی كه تصدی شهرداری تهران را بر عهده داشتند تشكر كنم. ایشان در این مدت با همراهی اعضای شورای شهر برنامه های خوبی را برای شهر تهران شروع كرده بودند كه امیدوارم با تدبیری كه شورای شهر تهران اتخاذ می كنند این برنامه ها به سرانجام برسد.
وی با اظهار تاسف از عدم ثبات در مدیریت شهری، خاطرنشان كرد: اعضای شورای شهر تهران و اغلب كلان شهرها بواسطه حضور در فهرست امید شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان توانستند رای بیاورند و اشتباه است كه تصور كنند عقبه حزبی شان سبب رای اوری آنها شده است هر چند تعدادی از این عزیزان هم عضو هیچ حزبی نبوده اند بنابراین انتظار بود در مباحث كلان مدیریت شهری همچون انتخاب شهردار با شورای عالی اصلاح طلبان مشورت های لازم می شد كه اگر این مشورت ها انجام می شد مطمئنا مجبور به تغییر شهردار در كمتر از یكسال نمی شدیم.
عارف تصریح كرد: برای عملیاتی كردن برنامه حداقل یك دوره 4 ساله مدیریتی لازم است بنابراین عدم ثبات مدیریتی لطمه شدیدی به مدیریت شهری می زند. ثبات در مدیریت لازمه تحقق برنامه اداره شهر است.
رئیس مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به در پیش بودن انتخاب شهردار تهران، به اعضای شورای شهر سفارش كرد در انتخاب شهردار جدید به مقبولیت عمومی، چهره ملی، تخصص، كارآمدی، پاكدستی، اشراف كامل به حوزه مدیریت شهری و پایبندی به گفتمان اصلاح طلبی توجه جدی داشته باشند.
وی در همین راستا اضافه كرد: بارها تاكید كرده ام كه خصوصیت بارز گفتمان اصلاح طلبی قانونمداری و پاكدستی آنهاست. دوستان ما در مجلس و شورای شهر باید به شدت مراقبت كنند كه این دو خصوصیت گفتمان اصلاح طلبی صدمه نبیند.1397/08/14
12:54:54
5.0 / 5
4437
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن