فرونشست مقابل میدان صنعت ایمن سازی شدبعلاوه اطلاعیه مترو

فرونشست مقابل میدان صنعت ایمن سازی شدبعلاوه اطلاعیه مترو

تاكسی مدرن: معاون حمل و نقل و ترافیك شهردار منطقه ۲ با اشاره به فرونشست سطحی ایجادشده مقابل متروی میدان صنعت اظهار داشت: این محدوده ایمن سازی شد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، امیرحسین حیدرنیا تصریح كرد: ساعت ۹ بامداد امروز این حادثه به شهرداری اعلام و با رجوع به محل مشخص شد محوطه كارگاهی مقابل متروی میدان صنعت، دچار نشست جزئی به مساحت ۵ متر مربع و عمق یك متر شده است.
وی با اشاره به اینكه این محدوده محوطه كارگاهی بوده و مورد بهره برداری قرار نگرفته، اضافه كرد: احتمال داده می شود به علت منتقل شدن رطوبت لوله و به علت وزن كف پوش ها، این اتفاق رخ داده باشد.
معاون شهردار منطقه ۲ تهران تصریح كرد: با حضور عوامل شهرداری، ستاد بحران و نیروهای آبفا، محل حادثه ایمن سازی و اطراف حصار كشیده شد و مقرر شد روی آن بازبماند تا در صورت نشست امكان رویت وجود داشته باشد.
بنا براعلام روابط عمومی شهرداری منطقه۲، به قول حیدرنیا، فرونشست مترو مطرح نیست چونكه حادثه سطحی و جزیی بوده است.
به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، شركت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) هم در اطلاعیه ای اعلام نمود: «بدینوسیله پیرو خبر انتشار یافته از جانب بعضی از رسانه ها در ارتباط با نشست بخشی از پیاده رو نزدیك ایستگاه مترو میدان صنعت در بخش شمالی خط هفت مترو تهران مراتب ذیل را به اطلاع می رساند:
حفره بوجود آمده در محدوده ایستگاه مذكور، مساحتی در حدود ۲/۵ × ۲/۵ نشست كرده است و همكاران اجرایی مترو تهران و نهاد های ذیربط در حال بررسی مبحث می باشند كه ریشه این نشست چیست و آیا به مترو تهران ارتباط دارد یا خیر؟
این نشست هیچ گونه خسارتی به سازه های در رابطه با مترو را به دنبال نداشته است اما ظواهر امر نشان از آب شستگی خاك در این منطقه دارد.
امكان دارد این نشست به علت آبیاری فضای سبز این محدوده بوده است و یا اینكه لوله فاضلابی از این محل عبور كرده باشد كه سبب فرو نشست شده باشد و یا هر عامل دیگری كه همكاران اجرایی مترو تهران و نهادهای ذیربط در حال بررسی مبحث می باشند اما مشخص است دلیل اصلی، ناشی از آب شستگی خاك در این محدوده می باشد.
درانتها ضمن تشكر از اصحاب رسانه برای پوشش خبری مناسب، مترو تهران و نهادهای مربوطه ضمن رفع مشكل و پركردن محل فرونشست، بزودی منشاء این اتفاق را برای پیشگیری از اتفاقات مشابه پیدا و برطرف خواهد نمود.»1397/07/04
22:43:22
5.0 / 5
4469
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن