واكنش دو عضو شورا به خودسوزی بامداد امروز مقابل شهرداری تهران

واكنش دو عضو شورا به خودسوزی بامداد امروز مقابل شهرداری تهران

تاكسی مدرن: دو عضو شورای اسلامی شهر تهران به خودسوزی یك مرد مقابل شهرداری تهران واكنش نشان دادند.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، زهرا نژاد بهرام بامداد امروز (سه شنبه) در تذكر قبل از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به خودسوزی یكی از شهروندان در مقابل ساختمان شهرداری تهران، اظهار داشت: بعنوان یك انسان متاثر شدیم كه فردی به حدی از استیصال می رسد كه مقابل شهرداری خودسوزی می كند.
وی با اشاره به اینكه امیدواریم تیم بررسی معاونت نظارت شورا بررسی های لازم را انجام دهد تا ابعاد مختلف این حادثه بررسی شود، تصریح كرد: با این وجود هر روزه با اخبار ضد و نقیض و ناراحت كننده ای در رسانه ها مواجه هستیم و چقدر خوب می گردد كه اخبار خوب و نشاط آور منتشر شود.
به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، ناهید خدا كرمی هم در واكنش به انتشار فیلم "خودسوزی یكی از شهروندان" اظهار داشت: در تمام دنیا نشر اخبار خودسوزی و انتشار فیلم خودكشی ممنوع می باشد، چون كه اشاعه این فیلم ها امكان دارد كه مانند دومینو عمل كرده و این كار بین دیگران ترویج داده شود.
وی با بیان این كه اتفاقی كه امروز در مقابل شهرداری رخ داد را شبیه یك اورژانس روانپزشكی ببینیم و به حل معضلات اجتماعی مردم مبادرت نماییم، بیان كرد: فردی كه تهدید و یا مبادرت به خودكشی می كند، نیازمند رسیدگی تخصصی و فوری روانپزشكی است كه باید در اسرع وقت این مشكل پیش آمده در كنار روانپزشك مرتفع شود.

1397/06/13
14:02:30
5.0 / 5
5206
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن