تجهیز نخستین تقاطع سطح شهرتهران به سیستم برق اضطراری

تجهیز نخستین تقاطع سطح شهرتهران به سیستم برق اضطراری

تاكسی مدرن: معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری منطقه۲۲، با بیان این خبر اظهار داشت: در جهت هوشمندسازی و بهبود عملكرد تجهیزات كنترل ترافیكی، برای نخستین بار در سطح مناطق۲۲ گانه با همكاری شركت كنترل ترافیك، چراغ راهنمایی به سیستم برق اضطراری مجهز می شوند.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، مریم نخعی پور در این باره اضافه كرد: بر مبنای برنامه ریزی انجام شده، برای نخستین بار در سطح مناطق 22 گانه با همكاری شركت كنترل ترافیك تهران، تقاطع خیابان گلها با خیابان امیركبیر كه یكی از تقاطع های مهم و اصلی منطقه می باشد بعد از هماهنگی با پلیس راهور به سیستم برق اضطراری مجهز شد كه همزمان با قطعی برق سطح شهر به صورت اتوماتیك چراغ مذكور به سیستم برق اضطراری وصل و از خاموشی چراغ جلوگیری بعمل می آید.
ایشان در ادامه خاطرنشان كرد: در این روش از باطری مناسب و كافی در یك محفظه كابین دار در ارتفاع 3 الی 3.5 متر از سطح زمین و برروی یكی از پایه های چراغ استفاده شده است كه بعد از طی دوره آزمایشی، این طرح در تقاطع های دیگر سطح شهر تهران پیاده سازی می گردد.
طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲، نخعی پور اضافه كرد: نصب سیستم برق اضطراری یك اقدام ماندگار و استاندار است چون كه تقاطع ها و چراغ های راهنمایی جزو نقاط بحرانی در مدیریت ترافیكی هستند كه باید همیشه روشن باشند و ایمنی و تردد بوجود آورند تا شاهد تصادفات نباشیم.
معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری منطقه۲۲، درباره زمان بروز خاموشی با عنایت به اعلام رسمی خاموشی ها و عدم حضور نیروی پلیس اضافه كرد: از آنجایی كه این تقاطع از تقاطع های بسیار مهم منطقه۲۲ است و با قطعی برق اختلال گسترده ای در سطح معابر بوجود می آید، امیدواریم با این اقدام، شاهد بهبود در عملكرد تقاطع را شاهد باشیم.1397/05/21
13:19:49
5.0 / 5
4656
تگهای خبر: ترافیك , حمل و نقل , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن