دادستان رباط كریم خبر داد

اختلاس میلیاردی در شهرداری پرند، ۴ عضو شورای شهر پرند بازداشتند

اختلاس میلیاردی در شهرداری پرند، ۴ عضو شورای شهر پرند بازداشتند

تاكسی مدرن: دادستان رباط كریم اظهار داشت: مسئول امور مالی شهرداری پرند مبالغی از منابع شهرداری را به یك حساب شخصی واریز كرده است كه بلافاصله این فرد و یك خانم كه همدست وی در تهران بوده است، دستگیر شدند.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، حجت الاسلام قاسم پور در این باره اظهار نمود: گزارشی از شهردار پرند در خصوص اختلاس یكی از كارمندان به دادستانی واصل شد و بعد از وصول این گزارش، دستورات لازم برای بررسی مبحث صادر شد.

وی اضافه كرد: بعد از انجام تحقیقات مشخص شد، مسئول امور مالی شهرداری مبالغی از منابع شهرداری را به یك حساب شخصی واریز كرده است كه بلافاصله این فرد و یك خانم كه همدست وی در تهران بوده است، دستگیر شدند.

قاسم پور تصریح كرد: با حسابرسی‎های صورت گرفته تا الان؛ حدودا نزدیك به ۳ میلیارد تومان اختلاس توسط این شخص صورت گرفته است و با تكمیل كارشناسی و اعلام گزارش حسابرسی میزان دقیق اختلاس مشخص خواهد شد.

وی با انتقاد از انتشار برخی مطالب پیرامون این خبر در فضای مجازی تصریح كرد: اعتقاد ما بر شفافیت است، اما باید در نظر داشته باشیم كه گاهی اطلاع رسانی شتابزده باعث می گردد متهم یا متهمین متواری شوند و این امر روند رسیدگی به پرونده را مشكل می كند.

دادستان رباط كریم با اشاره به بازداشت ۴ نفر از اعضای شورای شهر پرند تصریح كرد: اینكه پرونده ارتشا در شورای شهر پرند به پرونده اختلاس در شهرداری ارتباط داشته باشد نیازمند انجام تحقیقات است و تا حصول نتیجه و تكمیل بررسی ها نمی توان در این رابطه نظر قطعی داد.
1397/05/13
13:14:55
5.0 / 5
4576
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن