پیش بینی خیزش گرد و خاك در تهران

پیش بینی خیزش گرد و خاك در تهران

تاكسی مدرن: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران از احتمال خیزش گرد و خاك و افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در سطح شهر طی امروز (۱۰ تیرماه) اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با بیان اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا حاكی از افزایش میزان ناپایداری جوی طی بعد ازظهر امروز (۱۰ تیر) است، اظهار نمود: در بعضی ساعات این روز وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی - شرقی انتظار می رود.

وی ادامه داد: بر این اساس پیش بینی می گردد كه وزش باد در بعضی ساعات طی امروز (۱۰ تیر) سبب خیزش گرد و خاك و افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در سطح شهر شود همینطور در طول روز برغلظت آلاینده ازن به صورت تدریجی افزوده خواهد شد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه این وضعیت جوی طی فردا (۱۱ تیر) كمابیش ادامه دارد، خاطرنشان كرد: در این روز برای برخی ساعات وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی - جنوب شرقی پیش بینی می گردد.

به گفته شهبازی برپایه نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وزش باد در بعضی ساعات فردا (۱۱ تیر) افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۷۸ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار داشت: كیفیت هوای هم اكنون تهران هم با شاخص میانگین ۹۶ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/04/10
14:12:13
5.0 / 5
4987
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن