گلایه فراهانی از برخورد با خانواده هایی كه به استادیوم آزادی رفتند

گلایه فراهانی از برخورد با خانواده هایی كه به استادیوم آزادی رفتند

تاكسی مدرن: رئیس كمیسیون بودجه شورای شهر تهران از برخورد ناصحیح و فیزیكی با افراد و خانواده هایی كه برای تماشای بازی ایران و اسپانیا به استادیوم آزادی رفته و منتظر بازگشایی درها بودند گلایه نمود.به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، مجید فراهانی بامداد امروز در مورد نحوه برخورد با خانواده ها در بیرون استادیوم آزادی در حاشیه بازی ایران و اسپانیا، اظهار داشت: در شرایطی كه ابر، باد و ماه و خورشید در كار هستند تا ناامیدی در جامعه پمپاژ شود و در شرایطی كه تشنج اقتصادی در جامعه وجود دارد بسیار مهم می باشد كه مسئولان با تولید امید و نشاط در جامعه، تحول های شادی آفرین در جامعه را تشویق كنند.

وی با اشاره به اینكه جام جهانی فوتبال یكی از مهمترین وقایع ورزشی است كه بسیار پر بیننده است، اظهار داشت: كشورهایی كه در این جام حضور دارند از این رویداد برای انسجام و یكپارچگی كشورشان استفاده می نمایند تا با استفاده از این شادمانی و شادی زمینه گسترش نشاط و شادی در جامعه تولید شود.

فراهانی با اشاره به اینكه متاسفانه در حاشیه بازی ایران و اسپانیا شاهد برخوردهای فیزیكی و ناصحیح با خانواده هایی بودیم كه در محوطه بیرونی استادیوم منتظر بازگشایی درها بودند، اظهار داشت: خوشبختانه با دخالت رئیس جمهور این مورد خاتمه پیدا كرد. اما دقت داشته باشید كه حضور مستمر و شادی آفرین خانواده ها می تواند باعث تغییر رویه شود.
1397/04/03
15:46:50
5.0 / 5
4554
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن