رییس كمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران:

ضرورت برخورد تاكسیرانی با رانندگانی كه بیش از نرخ مصوب كرایه می گیرند

ضرورت برخورد تاكسیرانی با رانندگانی كه بیش از نرخ مصوب كرایه می گیرند

تاكسی مدرن: رییس كمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینكه افزایش نرخ كرایه ها در تهران 12.5 درصد بوده است اظهار داشت: تاكسیرانی موظف به اعمال نظارت بر نرخ های مصوب است و باید با تخلف ها برخورد قانونی انجام دهد.


محمد علیخانی در گفتگو با ایسنا، درباره دریافت كرایه تاكسی بیش از نرخ مصوب توسط برخی رانندگان تاكسی، اظهار داشت: اگر گزارشی درمورد افزایش بی رویه نرخ كرایه های تاكسی در خطوطی به شورا ارسال شود بطور قطع پیگیری خواهیم كرد.
وی اضافه كرد: افزایش نرخ كرایه های تاكسی به صورت متوسط 12.5 درصد است و سازمان نظارت بر تاكسیرانی موظف است بر افزایش نرخ كرایه های تاكسی نظارت اعمال نماید و در صورت مشاهده تخلف باید طبق آیین نامه ها و ضوابط موجود كه مصوبه شورا است برخورد قانونی صورت گیرد.
وی ادامه داد: اگر گزارشی از افزایش خارج از حد تعیین شده در خطوط تاكسیرانی به شورا ارسال شود برخورد قانونی صورت خواهد گرفت. هرچند كه افزایش 12.5 درصد مصوب میانگین است اما افزایش بیش از 15 درصد در خطوط نداریم. درحقیقت در خطی 8 درصد و در خط دیگری 15 درصد افزایش داشته ایم.
وی تصریح كرد: تعیین عدد 12.5 درصد برای افزایش بر مبنای كارشناسی هایی بوده كه قبلا انجام شده است. درحال حاضر هم نظارت بر عهده تاكسیرانی است و باید با متخلفین برخورد قانونی كند.1397/03/28
13:53:32
5.0 / 5
4526
تگهای خبر: تاكسی , حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن