رئیس شورای اسلامی شهر تهران خبر داد

خدمات الكترونیك دفاتر شهر تهران افزایش یافت

خدمات الكترونیك دفاتر شهر تهران افزایش یافت

به گزارش تاكسی مدرن رئیس شورای اسلامی شهر تهران از افزایش 12.5 درصدی خدمات الكترونیكی دفاتر شهر تهران در هفتادمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران اطلاع داد.به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، محسن هاشمی در حاشیه هفتادمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در این جلسه ابتدا مبحث مجمع شركت واحد اتوبوسرانی كه در دستور كار شورا بود مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در ادامه هم مبحث انتخاب حسابرس در دستور كار اعضای شورای اسلامی شهر تهران قرار گرفت.

وی اضافه كرد: بررسی تعرفه خدمات الكترونیكی دفاتر شهر تهران هم سومین دستور كار هفتادمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران بود كه بعد از بحث و بررسی اعضا در این خصوص افزایش 12.5 درصد تعرفه خدمات الكترونیك دفاتر شهر با رأی اكثریت اعضای شورا به تصویب رسید.

هاشمی اظهار نمود: در این لایحه همینطور تاكید شدتا شهرداری تهران به میزان تورم تعرفه های خدمات الكترونیكی خویش را افزایش دهد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره تذكرات اعضای شورا در این جلسه هم اظهار داشت: متاسفانه بعضی از تذكرات بسیار طولانی می گردد و بنده نسبت به این مورد تذكری داده ام. بنده از اعضا خواستم كه تذكرات بر مبنای قانون عنوان شود. بعضی از صحبت ها به خاطر طولانی شدن شبیه به نطق شده بود كه در این مورد به اعضا تذكری دادم. 

1397/03/27
18:19:40
5.0 / 5
4898
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن