شهردار تهران در مراسم تكریم و معارفه معاون فنی و عمرانی شهرداری عنوان كرد:

پروژه های عمرانی در معرض قضاوت مردم قرار دارند

پروژه های عمرانی در معرض قضاوت مردم قرار دارند

تاكسی مدرن: شهردار تهران خواهان توجه به 2 محور ارتقای كیفیت زندگی و افزایش رضایتمندی شهروندان در مجموعه فعالیت های عمرانی شد.به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، مهندس سید محمدعلی افشانی كه در آیین تكریم و معارفه معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران سخن می گفت، با بیان آنكه پروژه های عمرانی بخصوص آن دسته از طرح هایی كه در قالب برنامه زمانی تعیین شده به سرانجام نمی رسند، همواره در معرض قضاوت عمومی قرار دارند، خاطرنشان كرد: تكمیل عملیات اجرایی پروژه های عمرانی در موعد مقرر یكی از اولویت های اساسی مدیریت شهری است چراكه زمان اجرای زیرساخت های عمرانی در ذهن شهروندان شامل مدتی معین و محدود است.

وی به سرانجام رسیدن پروژه های عمرانی در موعد مقرر را نماد عملكرد دستگاه های اجرایی دانست و با تاكید بر آنكه پروژه های عمرانی، شاخصی برای ارزیابی عملكرد مدیریت شهری به شمار می آیند، خاطرنشان كرد: 2 محور ارتقای كیفیت زندگی و افزایش رضایتمندی شهروندان كه شامل شاخص هایی كمی و قابل اندازه گیری است باید سرلوحه فعالیت های عمرانی قرار گیرند.

شهردار تهران اولویت بندی اجرای پروژه های نیمه تمام عمرانی برپایه اهمیت و میزان پیشرفت فیزیكی را بعنوان ضرورتی اساسی برشمرد و در عین حال تصریح كرد پروژه هایی كه از این پس تعریف می شوند باید متناسب با منابع درآمدی باشند.

در این نشست دكتر پیروز حناچی معاون سابق فنی و عمرانی هم طی سخنانی ضمن تشریح ماموریت های معاونت و وضعیت پروژه های در حال اجرا، ورود خود به این حوزه را توأم با وجود تعهدات مالی، پروژه های نیمه تمام عمرانی و منابع محدود درآمدی دانست و خاطرنشان كرد اولویت بندی پروژه های عمرانی برپایه میزان پیشرفت فیزیكی و مشكلات كارگاه های عمرانی برای شهروندان از اقداماتی است كه سبب راهبری بهتر روند تكمیل پروژه های نیمه تمام طی ماه های اخیر شده است. ضمن آنكه طی همین دوره نگاه صرفا عمرانی به پروژه ها كمرنگ شده و رویكردهای اجتماعی و فرهنگی در تعریف و اجرای پروژه های عمرانی تقویت شده است.

در ادامه این نشست مهندس ایرج معزی معاون جدید فنی و عمرانی شهرداری تهران، ضمن مثبت ارزیابی كردن سیاست ها و اولویت های موجود در تكمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی، بر استمرار این راهبردها تصریح كرد.

بر اساس گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، او همینطور تعریف روش های نوین تامین منابع مالی و خصوصا منابع غیرنقدی را یكی از اولویت های پیش روی معاونت فنی و عمرانی ذكر و افزود: معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران آماده است ضمن پیش بردن ماموریت های اصلی خود در تكمیل زیرساخت های عمرانی پایتخت با نگاهی چند وجهی، بسترهای همكاری با حوزه معاونت معماری و شهرسازی را توسعه دهد.
1397/03/23
17:26:34
5.0 / 5
4461
تگهای خبر: شهردار , شهرداری , عمرانی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن