بررسی مفاد قرارداد ساخت 630 واگن متروی تهران با حضور شركت چینی

بررسی مفاد قرارداد ساخت 630 واگن متروی تهران با حضور شركت چینی

تاكسی مدرن: مدیركل دفتر حمل و نقل ریلی درون شهری سازمان شهرداری ها از بررسی مفاد قرارداد ساخت 630 دستگاه واگن مترو برای تهران اطلاع داد و اظهار داشت: با شفاف سازی مفاد این قرارداد تا دو هفته آتی قرارداد نهایی برای امضاء و در نهایت آغاز پروسه ساخت آماده خواهد شد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، مناقصه واگذاری ساخت 630 دستگاه واگن مترو برای تهران در اسفندماه سال 96 نهایی شد كه طبق آن یك شركت چینی به همراه شریك ایرانی برنده نهایی این مناقصه شدند و مفاد این قرارداد با حضور این شركت ها و مدیركل دفتر حمل و نقل ریلی درون شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور مورد بررسی و توافق قرار گرفت.
حسین رجب صلاحی- مدیركل دفتر حمل و نقل ریلی درون شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور در گفت وگو با ایسنا با اشاره به اینكه پروژه ۲۰۰۰دستگاه واگن مترو مصوب شورای اقتصاد اظهار داشت: از این ۲۰۰۰ دستگاه واگن مترو، ۱۰۵۰ دستگاه برای تهران است كه در فاز اول برای تهران ۶۳۰دستگاه را در نظر گرفته ایم.
وی ادامه داد: بعد از برگزاری مناقصه، سازندگان نهایی این ۶۳۰دستگاه واگن متروی تهران شركت CRC چین و واگن سازی تهران انتخاب شدند و چون می بایست این قرارداد از محل فایناس تأمین شود، شركت نورینكو چین هم مسئولیت تأمین فایناس این قرارداد را برعهده گرفت.
مدیركل دفتر حمل و نقل ریلی درون شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور با اشاره به اینكه بایستی در این قرار داد به ۵۵ درصد تولید داخل برسیم، اظهار داشت: در جلساتی كه با شركت CRC چین برگزار می نماییم قصد شفاف سازی مفاد این قرارداد را داریم و اگر مشكل خاصی نباشد تا دو هفته آتی قرارداد نهایی برای امضاء و در نهایت آغاز پروسه ساخت آماده خواهد شد.1397/03/09
17:59:30
5.0 / 5
4716
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن