حیدری: شهردار تهران تحت فشار قرار گرفته است، بیماری نجفی فرع مبحث است

حیدری: شهردار تهران تحت فشار قرار گرفته است، بیماری نجفی فرع مبحث است

تاكسی مدرن: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه طبق شنیده ها نجفی شهردار تهران تحت فشار قرار گرفته و بیماری وی فرع مبحث است، پیش بینی نمود كه شورای شهر به سادگی استعفای وی را نپذیرد.غلامرضا حیدری در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: پس از انتخابات سال قبل ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهر تهران لیست امید یكپارچه رای آورد و انصافا اعضای شورای شهر تهران با هماهنگی و اجماع شهردار را انتخاب كردند و آقای نجفی معرفی گردید. شاید یكی از شاخص ترین اقدامات شورای شهر تهران این بود كه كسی را از داخل شورا انتخاب نكردند.

وی با اشاره به سابقه شش ساله عضویت نجفی در شورای شهر تهران، خاطرنشان كرد: ایشان همینطور در رده های مختلف مسئولیت بوده و فرد شناخته شده ای است. بحث بیماری هم چیز تازه ای نیست و كم و بیش این گرفتاری و این شرایط برای افراد دیگر هم هست ازاین رو طرح استعفای ایشان غیرمنتظره بود.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به نشست مشترك نمایندگان تهران با اعضای شورای شهر پایتخت در قالب مجمع 51 نفره امید در آخرین روزهای سال گذشته، خاطرنشان كرد: برخی می گفتند آقای نجفی روی مفاسد اقتصادی خیلی قاطع ایستاده و حتی یكسری پرونده ها را آماده كرده و آنها را به قوه قضاییه ارجاع كرده است. این مورد همینطور با جشن روز زن در برج میلاد كه حاشیه هایی به دنبال داشت همزمان شد و حتی برخی این مورد را هماهنگ شده می دانند. بلافاصله پس از این جشن برای آقای نجفی احضاریه رفت و از برخی تریبون ها موضع گیری های تندی ضد ایشان اتخاذ شد.

حیدری ادامه داد: اینها زمینه ای است كه می گویند آقای نجفی تحت فشار قرار گرفته و بحث بیماری ایشان فرع قضیه است. بر همین مبنا نظر شخصی من این است كه شورای شهر تهران به راحتی استعفای ایشان را قبول نكند و از ایشان حمایت كند بخصوص رییس شورا آقای محسن هاشمی كه رابطه خوبی هم با رهبری دارد از موقعیت ریاست شورای شهر و همینطور اعتباری كه از مرحوم پدرشان دارد در این زمینه استفاده نماید.

وی با اشاره به اینكه تغییر شهردار تهران برای اعضای شورای شهر هم خوب نیست، اظهار داشت: پیش بینی من این است كه شورای شهر به راحتی استعفای آقای نجفی را قبول نمی كند، این كار هم به نفع مردم تهران است و هم انسجام شورای شهر را حفظ می نماید.

این نماینده مجلس در انتها اظهار داشت: آقای نجفی در مدت كم توانسته خدمات خوبی در شهرداری تهران ارائه نماید. به هر حال شهرداری بخصوص از نظر وضعیت مالی شرایط به هم ریخته ای داشت و ایشان برنامه ریزی های خوبی در این حوزه داشته است.


1397/01/19
14:18:52
5.0 / 5
4537
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن