حكم قصاص برای قاچاقچی مسلحی كه به پلیس شلیك كرد، مشروب خورده بودیم، ماموران را به رگبار بستیم

حكم قصاص برای قاچاقچی مسلحی كه به پلیس شلیك كرد، مشروب خورده بودیم، ماموران را به رگبار بستیم

تاكسی مدرن حكم قصاص برای قاچاقچی مسلحی كه به پلیس شلیك كرد، مشروب خورده بودیم، ماموران را به رگبار بستیم


دراین ماجرا كه مأموران كه بعد از ردیابی های اطلاعاتی موفق به شناسایی یك مركز تولید و توزیع موادمخدرشده بودند برای دستگیری تبهكاران وارد محل مورد نظرشدند كه یكی ازتبهكاران به سمت آنها آتش گشود. او با شلیك هفت گلوله، یكی از افسران پلیس را دردم به شهادت رساند اما در ادامه عملیات، جنایتكارمسلح و یكی از دوستانش دستگیرشدند.چند روزقبل عامل اصلی جنایت و متهم دیگر پرونده، از زندان به دادگاه كیفری استان تهران منتقل شدند و پای میز محاكمه ایستادند.
در ابتدای جلسه پدرومادر شهید ملایی خواهان قصاص عامل قتل فرزندشان شدند. سپس متهم ردیف اول پای میز محاكمه ایستاد ودرحالی كه اتهامش را قبول داشت، اظهار داشت: «آن روز وقتی ناگهان مأموران را دیدم بشدت ترسیده بودم و دست به اسلحه شدم، اما حالا پشیمانم و درخواست بخشش دارم. در ادامه دیگر متهم پرونده اظهار داشت: شب بود كه فریبرز از من مشروب خواست. تازه رسیده بودم كه ناگهان صدای در آمد اما همین كه در را باز كردم ناگهان چند مأمور وارد شدند كه فریبرز همه را به رگبار بست، اما من هیچ نقشی در قتل نداشتم...» بعد از آخرین دفاعیات متهمان، قضات وارد شور شده و متهم ردیف اول را به قصاص نفس-اعدام- محكوم كردند.
درعین حال قرارشد سایر اتهامات دو متهم، ازجمله تولید و توزیع مواد مخدر و خرید و فروش مشروبات الكلی در دادگاه انقلاب رسیدگی شود. همسر شهید ملایی هم در گفت و گو با خبرنگارحوادث «ایران» اظهارداشت: سرنوشت من طوری رقم خورده كه هم خواهر شهید باشم و حالا هم همسر شهید. این روز ها كمی سخت می گذرد و دلم حسابی تنگ است، اما به خاطر تنها یادگار همسرم باید قوی باشم چون كه مسئولیت سنگینی بردوش دارم. امیدوارم همسر و برادرشهیدم شفاعتم را كنند. من بهترین همسر دنیا را داشتم و همیشه سایه او را برسرخود و فرزندمان حس می كنم. او بدون شك همواره كنار من و دخترمان است و حتماً مراقب ما خواهد بود. او شهید شد تا مردم درسلامت و امنیت بمانند. پس بدون شك به چنین همسری افتخار می كنم. 45302

1396/12/02
09:23:44
5.0 / 5
4457
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن