تذكر چند تن از اعضای شورای شهر درباره حواشی بازداشت تعدادی از محیط زیستی ها

تذكر چند تن از اعضای شورای شهر درباره حواشی بازداشت تعدادی از محیط زیستی ها

تاكسی مدرن: چند تن از اعضای شورای شهر تهران درباره حواشی بازداشت تعدادی از محیط زیستی ها در جلسه امروز شورا تذكراتی را بیان نمودند.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، مرتضی الویری بامداد امروز در جلسه شورای شهر تهران، ری و تجریش در تذكر پیش از دستور خود، خاطرنشان كرد: بنده با تجربه شش بار دستگیری باید بگویم كه یك زندانی اگر به هر دلیلی خودكشی كند مسئولیتش با حاكمیت است و مسئولین زندان باید این مسئولیت را بپذیرند.

آرش میلانی هم در تذكر پیش از دستور خود با اشاره به اینكه نسبت به سمن ها و تشكل های مردم نهاد به خصوص در حوزه محیط زیست باید اعتماد سازی صورت گیرد اظهار داشت: حرف هایی كه به تازگی مطرح شده ناشی از بی اعتمادی است كه نگران كننداند؛ چون كه جوانان عاشقانه برای حفظ محیط زیست كمك می كنند؛ اما دیدگاه امنیتی به موضوع، پر ابهام و سوال است و مسئولین مجلس و قوه قضاییه بایستی دسترسی آزادنه و رسیدگی عادلانه را در دستور كار قرار دهند.

وی اضافه كرد: مبحث دوم من درباره تخریب باغات در مجتمع پلیس است كه متاسفانه شاهدیم هیات مدیره این مجتمع در برف سنگین اقدام به قطع درختان كرده و می بینیم كه بین 80 تا 200 درخت قطع شده است.
میلانی با اشاره به اینكه متاسفانه ابهام در آمار قطع درختان داریم اظهار داشت: این ابهام ناشی از عدم دسترسی عادی شهرداری به مجتمع است كه درخواست می گردد علاوه بر اینكه شهرداری منطقه 16 به این مورد رسیدگی می كند سازمان پارك ها هم هرچه سریع تر شناسنامه باغات را تنظیم كند.
همچنین شهربانو امانی هم در تذكر پیش از دستور خود با اشاره به اینكه مردم صاحب انقلاب هستند در ادامه به بازداشت تعدادی از فعالین محیط زیست اشاره نمود و اظهار داشت: تعدادی از فعالین محیط زیست طی چند روز اخیر دستگیر شده اند و سید امامی هم به رحمت خدا رفته است.
وی با اشاره به دیدار فراكسیون محیط زیست مجلس و تعدادی از اعضای فراكسیون امید با خانواده های این افراد، اظهار داشت: اعضای مجلس در حال پیگیری هستند و روز گذشته هم با نهادهای امنیتی دیدار و فیلمی را منتشر نموده اند اما نكته اینجا است كه نگرانی خانواده ها تامین امنیت جان این افراد است كه بر عهده سیستم است و این مسئله سبب شده كه نمایندگان مجلس به نهادهای امنیتی تذكری را آماده كنند كه دیگر این اتفاقات رخ ندهد.
1396/11/24
14:03:37
5.0 / 5
4447
تگهای خبر: شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن