معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور تاكیدكرد:

لزوم توجه به نقش شهرهای كوچك و میانی در حل مشكلات كشور

لزوم توجه به نقش شهرهای كوچك و میانی در حل مشكلات كشور

تاكسی مدرن: معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور اظهار داشت: در حل بعضی از مشكلات كشور باید به نقش شهرهای كوچك و میانی توجه گردد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، سعیدرضا جندقیان با حضور در شهرستان خرم دره از قابلیت های این شهرستان و روستای سوكهریز بازدید نمود.
وی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران با اشاره به اینكه در زمینه مشكلات جمعیتی و مهاجرت در وهله اول همه توجهات به سمت روستاها و یا كلان شهرها برای حل مشكلات است، اظهار نمود: مشكلی كه در این وسط نادیده گرفته شده است عدم توجه به شهرهای كوچك و میانی است.
تصریح كرد: شهرهای كوچك و میانی اگر توانمند و قابل باشند جمعیت را در روستاها نگه می دارند و توزیع درست خدمات در شهرهای كوچك و میانی جمعیت را دوباره به روستاها برمی گرداند و اگر خدمات به درستی در این مناطق توزیع شود، صرف هزینه برای رفت و آمد را برای روستائیان اقتصادی می كند كه این امر نیازمند مطالعه است.

جندقیان با تاكید بر لزوم توجه به حوزه گردشگری و قابلیت های آن، خاطرنشان كرد: در عصر حاضر همه چیز ممكن است تحت الشعاع فاصله قرار گیرد، اما فواصل طی سالیان آینده ممكن است حذف شود اما تنها چیزی كه حذف نمی گردد تفریح مردم است.

وی با اشاره به پتانسیل های استان زنجان در حوزه گردشگری، اظهار نمود: استفاده بهینه از این پتانسیل ها می تواند ثروت و آرامش را برای مردم استان به ارمغان آورد.

این مسئول با اشاره به اینكه برگزاری جشنواره های مختلف باعث تولید نشاط در بین مردم می شود، به جشنواره های برگزار شده در استان اشاره نمود و اضافه كرد: می توان این جشنواره ها را به صورت ملی هم در استان برگزار كرد.1396/11/06
17:53:14
5.0 / 5
5576
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن