مراقب سارقان در پمپ بنزین باشید

مراقب سارقان در پمپ بنزین باشید

تاكسی مدرن مراقب سارقان در پمپ بنزین باشید


سرهنگ رضا موذن به صاحبان خودروها سفارش كرد: حتی برای یك لحظه خودرو را بدون برداشتن سوئیچ ترك نكنند، هم اكنون شاهد شیوع سرقت هایی هستیم كه سارقان از غفلت رانندگان بهره برده و خودرو را به راحتی سرقت می كنند.
او ادامه داد: این روزها شاهد سرقت هایی هستیم كه در اثر غفلت رانندگان اتفاق می افتد بعنوان مثال راننده برای خرید روزنامه، برای بنزین زدن در پمپ ها، جلوی درب مجتمع های مسكونی برای گذاشتن زباله در سطل و غیره برای لحظه ای هر چند كوتاه از خودور پیاده می شوند اما غافل از این كه سارقان در اطراف چنین مكان هایی كمین كرده اند. او اظهار داشت: از جانب دیگر بعضی از سارقان با برداشتن سوئیچ خودرو از كمدهای موجود در استخرهای شنا و سرقت از كیف مشتریان در آرایشگاه های زنانه اقدام به سرقت خودروها می كنند بنابراین بهتر است افراد وسائل خویش را به صندوق امانات بسپارند.
معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیروی انتظامی از دیگر شیوه های سرقت خودرو را پنجر كردن از جانب سارقان عنوان نمود و اظهار داشت: صاحب خودرو كه وسائل گران قیمتی را در خودرو حمل می كند مثل لب تاب یا وسائل دیگر سبب جلب توجه سارقان می شود، سارق خودرو را تعقیب كرده و زمانی كه خودرو پارك می شود، اقدام به پنچر كردن لاستیك خودرو می كند و صاحب خودرو وقتی بر می گردد، مشغول پنچرگیری می شود، سارق از این فرصت بهره برده و اقدام به سرقت می كند. سرهنگ موذن همینطور به شیوه دیگر تصادف ساختگی اشاره نمود و اظهار داشت: شهروندان همینطور باید در هر گونه تصادفی كه رخ می دهد، هوشیار بوده و حتما سوئیچ خودرو را از داخل خودرو بردارند زیرا سارقان از كوچك ترین فرصت برای سرقت استفاده می نمایند.
او تصریح كرد: حتما خودروها مجهز به قفل فرمان و سایر وسائلی امنیتی باشد كه سرعت سرقت را به تاخیر می اندازد و همینطور هنگام ترك خودرو مطمئن شوید كه سوئیچ در خودرو و درب و شیشه ها بسته است. معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیروی انتظامی افزود: چنانچه برای خرید از خودرو خارج می شوید، فرزند خردسال و كودك خویش را داخل خودرو تنها نگذارید چون كه دیده شده برخی سارقان در زمان سرقت خودرو متوجه كودكی كه درصندلی های عقب خوابیده، نشده اند و خودرو با این شرایط به سرقت رفته است. ۴۷۲۳۸

1396/10/21
19:49:00
5.0 / 5
5059
تگهای خبر: نیروی انتظامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن