سبحانیان:

ارائه خدمات مالیاتی در دفاتر پیشخوان کلید خورد

ارائه خدمات مالیاتی در دفاتر پیشخوان کلید خورد

به گزارش تاکسی مدرن، رئیس کل سازمان امور مالیاتی اظهار داشت: بیشتر از ۱۲۰ دفتر پیشخوان در سرتاسر کشور زیر بار رفته است و می توانند خدمات مالیاتی را به مودیان عرضه کنند.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از مهر، سید محمدهادی سبحانیان رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور اظهار داشت: اگر قرار هست فرهنگ مالیاتی در کشور توسعه پیدا کند و نظام مالیاتی مانعی را برای کسب و کارها ایجاد نکند، باید تکالیف مودیان را حداقل و تسهیل بکنیم.
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با طرح این سوال که، چرا باید یک مودی مالیاتی اگر می تواند تکالیفش را در منزل یا در محل کسب و کارش یا به وسیله موبایل خودش انجام دهد، احتیاج به رجوع حضوری به ادارات مالیاتی پیدا کند که هم وقتش هدر شود و هم دغدغه های دیگر داشته باشد، اظهار داشت: اولویت ما اینست که فعال اقتصادی درگیر نظام مالیاتی نباشد و وقتش و تمرکزش را بر روی سرمایه گذاری و تولید و اشتغال خودش بگذارد.
سبحانیان بیا: کرد یکی از اقدامات این بود که بتوانیم خدمات مالیاتی را برونسپاری نماییم. یا در چارچوب دفاتر پیشخوان یا در چارچوب اپلیکیشن های موبایلی که مردم از راه تلفن همراه خود بتوانند امور مربوطه را انجام دهند.
وی اظهار داشت: بیشتر از ۱۲۰ دفتر پیشخوان در سرتاسر کشور زیر بار رفته است و می توانند خدمات مالیاتی را به مودیان عرضه کنند.


منبع:

1403/04/20
17:52:49
5.0 / 5
187
تگهای خبر: تولید , خدمات , سازمان , مالیات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن