معاون حمل ونقل شهرداری تهران خبرداد

پیگیری شناورسازی ساعت کار ادارات و مدارس

پیگیری شناورسازی ساعت کار ادارات و مدارس

به گزارش تاکسی مدرن، معاون حمل و نقل شهردار تهران جزئیات جلسه ستاد استقبال از مهر را شرح داد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، جلال بهرامی در حاشیه جلسه ستاد استقبال از مهر با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه امروز ستاد استقبال از مهر مقرر شد که تا مهر ماه سالجاری هر هفته جلسات این ستاد برگزار گردد تا بتوانیم هم افزایی خوبی در جهت حل مشکلات داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه زمان بهره برداری از معابر شهر تهران بخصوص در شش ماهه دوم سال اولویت اول ترافیکی پایتخت است، اظهار داشت: زمان بهره برداری از معابر به این معنا است که همه کسب و کارها و مدارس و دانشگاه ها در یک ساعت شروع و در یک ساعت تمام نشود که همان طرح شناورسازی ساعت کار ادارات و مدارس است.
بهرامی ضمن اشاره به این که سال قبل با تدبیر وزارت کشور طرح شناورسازی آغاز ساعت کار مدارس و ادارات اجرا شد که اثرگذار بود، اظهار داشت: بررسی ها نشان داده است که معابر، جمعیت و تعداد خودرو های تهران به نسبت چهار پایتخت توسعه یافته تفاوتی ندارد اما جای سوال است که پس چرا همیشه در معابر تهران ترافیک وجود دارد؟! جواب ساده است و آن زمان استفاده از معابر در تهران است که درست تعریف نشده است و می بینیم که در یک ساعت مدارس، ادارات، دانشگاه ها و مشاغل آزاد شروع به کار می کنند و در یک ساعت هم ساعت فعالیت آنها پایان می یابد که این مساله سبب بروز ترافیک می شود.
وی با اشاره به اینکه در این نشست قرار شد که علاوه بر توسعه ناوگان عمومی در شش ماهه دوم سال مساله زمان بهره برداری معابر یا همان شناورسازی را پیگیری نماییم، اظهار داشت: نماینده استانداری و فرمانداری هم در این نشست حضور داشتند و مقرر شد طی هفته های آتی در این خصوص تصمیم گیری شود که به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.
بهرامی با مقایسه وضعیت ناوگان حمل و نقل عمومی در مهر ماه سالجاری نسبت به مدت مشابه سال قبل اظهار داشت: امسال به نسبت سال قبل ۴۴۰ اتوبوس به ناوگان اضافه و از سال قبل تا کنون ۱۲ رام قطار هفت واگنه بازسازی شده و مقرر است شش رام قطار دیگر تا شهریور ماه بازسازی و به ناوگان اضافه شود همینطور برای خرید اتوبوس اقداماتی انجام شده که امیدواریم بخشی از این تعهدات توسط خودروسازان تا پایان شهریور ماه محقق شود.1402/05/05
17:18:24
5.0 / 5
207
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن