رئیس هلال احمر اعلام كرد

خریداری 300 دستگاه آمبولانس و 1000 خودروی نجات

خریداری 300 دستگاه آمبولانس و 1000 خودروی نجات

تاکسی مدرن: همدان رییس جمعیت هلال احمر کشور از خریداری 300 دستگاه آمبولانس و 1000 دستگاه خودروی نجات جدید برای جمعیت هلال احمر کشور آگاهی داد.


پیرحسین کولیوند چهارشنبه ۱۰ خردادماه در جلسه بررسی مشکلات حوزه هلال احمر شهرستان رزن اظهار داشت: امسال ۳۰۰ دستگاه آمبولانس برای کشور خریداری شده که تا پایان خردادماه تحویل جمعیت هلال احمر داده خواهد شد.
وی ادامه داد: علاوه بر آن درحال تحویل گرفتن ۱۰۰۰ دستگاه خودروی نجات نیز بوسیله صلیب سرخ هستیم چونکه به سبب تحریم به ما داده نمی شد و صلیب سرخ با تعهد این که تنها در هلال احمر این خودرو ها استفاده می شود، برای ما دریافت کرده که تا انتهای سال به دست ما خواهد رسید و بمحض دریافت بین هلال احمرهای سطح کشور توزیع می شود.
کولیوند در ادامه با اعلان اینکه هر کجا به پایگاه امداد و نجات جاده ای نیاز داشته باشد با راه اندازی و ساخت آن موافق هستیم، اشاره کرد: در شهرستان رزن هر جا که هلال احمر استان و شهرستان از نظر علمی و عملیاتی نیاز به ایجاد پایگاه امداد جاده ای می بینند، برای راه اندازی و ساخت تعجیل کرده و از منابع استانی و کمک خیرین بهره گیرند در این صورت بهتر می توانند از امکانات آمبولانس و خودرو های نجات جدید بهره منو شوند.
وی با اعلان اینکه راه اندازی و تجهیز پایگاه امدادونجات با برآورد بیش از ۱۰ میلیارد تومان برعهده هلال احمر خواهد بود، اشاره کرد: راه اندازی و تجهیز هر پایگاه امدادونجات که در شهرستان رزن راه اندازی شود، شامل آمبولانس، خودروی نجات، پرسنل و امکانات آنرا تقبل می نماییم.
کولیوند در ادامه با اشاره به پایگاه امداد و نجات نیمه کاره شهرستان رزن اشاره کرد: در صورت تکمیل هر چه سریع تر این پایگاه بلافاصله امکانات لازم جهت راه اندازی و شروع به کار آنرا تحویل خواهیم داد. هزینه تکمیل ۵۰ درصد پایگاه امداد سر جاده رزن را نیز هلال احمر تقبل خواهدنمود و مابقی هزینه را شهرستان پرداخت کند.
وی با اعلان اینکه تجهیزات امدادی هر چقدر که نیاز باشد، تحویل و ارائه می دهیم، تصریح کرد: نباید بگذاریم همکاران هلال احمر دغدغه امکانات امدادی داشته باشند.
کولیوند با اشاره به این که جمعیت هلال احمر کشور در حوزه ملی و بین المللی فوق العاده مؤثر بوده و خوش درخشیده است، اشاره کرد: عالی ترین نشان صلیب سرخ در میان ۱۹۲ کشور به جمهوری اسلامی داده شده است.
وی با اعلان اینکه شش کمیته را در مجمع پیشنهاد دادیم که هر شش کمیته مصوب شد و مسئولیت سه کمیته را به هلال احمر کشور ایران دادند، اظهار داشت: هم اکنون در سطح جمعیت هلال احمر دنیا آموزش مدیران عملیات را به جمهوری اسلامی داده اند.
کولیوند با اشاره به این که در دنیا در عملیات سوریه و ترکیه از ۱۰۰ کشور تنها کشور ایران از صلیب سرخ جهانی دو لوح تقدیر گرفت، مطرح کرد: کشور ترکیه از بین ۲۰ کشور کمک کننده مدال لیاقت و دو لوح تقدیر را به کشور ایران اهداء کرد.
ایشان سپس با اعلان اینکه داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور جوان، پرنشاط، پرانرژی و از جنس بیانیه گام دوم انقلاب هستند، اظهار داشت: حضور بانوان در هلال احمر خصوصاً در تیم های سحر بسیار پررنگ بوده و از جایگاه ویژه برخوردار می باشند.
کولیوند در ارتباط با پشتیبانی از داوطلبان هلال احمر اظهار داشت: داوطلبان هلال احمر دارای کمترین دریافتی و بیشترین خدمتگزاری هستند که با پیگیری توانستیم دریافتی همکاران داوطلب هلال احمر را به چهار میلیون تومان ارتقاء داده و آنهت را بیمه تامین اجتماعی نماییم ضمن این که بتازگی مجوز لازم برای شرکتی شدن همه این داوطلبان را دریافت کرده ایم و طی مصوبات مجلس تثبیت شغلی آنها نیز در حال انجام می باشد.
منبع:

1402/03/11
13:15:30
5.0 / 5
211
تگهای خبر: آموزش , جاده , شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن