هوای قابل قبول تهران در سومین روز ۱۴۰۲

هوای قابل قبول تهران در سومین روز ۱۴۰۲

به گزارش تاکسی مدرن، بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، هم اکنون(۳ فروردین ماه) میانگین کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار دارد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، الان (۳ فروردین ماه) میانگین آلاینده شاخص«ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» روی عدد ۶۴ و در شرایط قابل قبول قرار دارد. آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۴۵ بود و کیفیت هوای پایتخت در شرایط پاک قرار داشت.
بنا بر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، وزش باد مؤثر تا بامداد امروز و کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل سبب کاهش غلظت ذرات معلق می شود و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.
کاهش نسبی تندی باد در طول روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود. با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی پنجشنبه تا حدودی بر میزان غلظت آلاینده ها افزوده خواهد شد، هر چند با عنایت به کاهش ترافیک، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.
شرایط آرام جوی تا بامداد فردا (۴ فروردین ماه) ادامه خواهد داشت، هرچند کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل سبب برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق خواهد شد.
پایداری جوی و عدم وزش باد مؤثر در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود. این شرایط جوی تا اواخر وقت جمعه ادامه خواهد داشت و سبب افزایش نسبی غلظت ذرات معلق در بعضی مناطق پرتردد می شود.1402/01/03
20:35:06
5.0 / 5
188
تگهای خبر: آلاینده , ترافیك , تردد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن