مدیر عامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران:

تنها 80 ون کافه در تهران مجوز فعالیت دارند

تنها 80 ون کافه در تهران مجوز فعالیت دارند

به گزارش تاکسی مدرن، مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران اظهار داشت: حدود 80 ون کافه به شهرداری برای مجوز مراجعه نموده و بخش عمده آنها بدون مجوز هستند.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، بنا براعلام سایت شهر، سعید بیگی در مورد ساماندهی ون کافه ها در سطح شهر اظهار داشت: ون کافه ها در ابتدا در شهر تهران بصورت بی نظم حضور داشتند که به شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل ماموریت داده شد تا به این وضعیت سامان بدهد. بطوریکه صاحبان ون کافه ها بیایند و از شهرداری مجوز بگیرند تا جای آنها مشخص شود.
بیگی عنوان کرد: صاحبان ون کافه هایی که مجوز دریافت می کنند، در مکان هایی مستقر می شوند که تمهیدات ترافیکی در آن منطقه دیده شده باشد و همین طور موضوع آب، برق و پسماند آنها مدیریت شود. سیاست شهرداری فعلا افزایش ون کافه ها نیست، بلکه ساماندهی ون کافه هایی است که از قبل موجود بودند. یک قسمتی از آنها که حدود ۸۰ ون کافه است به شهرداری مراجعه نموده اند و مجوز گرفتند.
وی اضافه کرد: به ون کافه ها اجازه نمی دهیم که بیش از سه ماه در یک جای ثابت بمانند و بر روی ظاهر و نظافت ون کافه ها نظارت می نماییم تا تمیز باشند و همین طور بهداشت، اصناف و اماکن را فعال تر کردیم تا بر روی ون کافه ها نظارت کنند. البته بخش عمده ای از آنها بدون مجوز هستند و مجوز ندارند که موضوع درحال رسیدگی است.
بیگی اظهار داشت: رویکرد اولیه شهرداری در برخورد با ون کافه ها، تشویقی و تعاملی است تا ون کافه ها مراجعه کنند و مجوز بگیرند، اما صبر مراجع قانونی حدی دارد و حتما سال پس از ما گزارش می خواهند و اگر نیاز باشد باید وارد برخورد سلبی شویم.
وی در آخر اشاره کرد: در حال حاضر زمینه برای کسانی که در این عرصه فعال می باشند و از قبل هم در این بخش بودند، آماده هست تا کار خودرا قانونی کنند و مجوز بگیرند، شهرداری هم حتما همراهی می کند تا موضوع ون کافه ها سامان بگیرد.
منبع:

1401/11/17
13:30:48
5.0 / 5
236
تگهای خبر: ترافیك , ساماندهی , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن