دعوت مجلس از مدیران شهری برای بودجه آتش نشانی

دعوت مجلس از مدیران شهری برای بودجه آتش نشانی

به گزارش تاکسی مدرن، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با عنایت به این که لایحه بودجه ۱۴۰۲ دولت در کمیسیون های تخصصی بررسی می شود به مجموعه مدیریت شهری اعلام می نماییم در حوزه تأمین تجهیزات سازمان آتش نشانی حاضر هستیم تا در زمینه تخصیص بودجه کمک نماییم.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، اقبال شاکری در مراسم سالگرد شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو اظهار داشت: عرض ارادت به خانواده این عزیزان داریم و خداقوت عرض می کنم خدمت همکاران سازمان آتش نشانی به خاطر زحماتی که ایثارگرانه و جهادی انجام می دهند و شهدایی که در راه ایمنی و نجات جان مردم، جان خویش را تقدیم می کنند.
وی ادامه داد: به یاد دارم در حادثه پلاسکو بنده تا انتهای این حادثه پیگیر خانواده های این عزیزان و سختی کار آتش نشانان بودم.
نماینده مردم تهران در مجلس افزود: کسی که با خدا و خاندان معامله کند پاداش آنرا می بیند. جایگاه این شهدا متعالی است و در درگاه خداوند محفوظ است.
وی ضمن اشاره به حادثه پلاسکو بیان نمود: وصف حال حضور مردم، آتش نشانان و مسؤلان در آن روزهای سخت غیر قابل تصور است. مردم از همه جای ایران جمع شده بودند تا ابراز ارادت خویش را به آتش نشانان بیان کنند.
شاکری با اشاره به اینکه در آن روزها هر کسی هر کاری که از دستش برمی آمد، انجام می داد، خاطرنشان کرد: باید قبول کرد که حضور مردم در کشور همه جریانات را رقم می زند و از همین جا درود به روح پاک شهدا می فرستم.
وی ضمن اشاره به این که این شهدا در قلب مردم ایران جای دارند، تصریح کرد: هر امنیتی که در کشور هست، به یمن خون این شهداست.
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: پس از این حادثه جوانانی در عرصه ارتقای امنیت مردم کارهای دانش بنیان و علمی انجام دادند و در این حوزه دستاوردهایی داشتند که میتوان گفت حادثه پلاسکو تحول بزرگی در این حوزه ایجاد کرد.
وی با اشاره به اینکه تا جایی که از دستمان برمی آید باید در کنار خانواده این شهدا بوده و به فکر آتش نشانان و رفع مشکلات معیشتی و کاری آنها باشیم، اضافه کرد: هم اکنون یکی از اقدامات خوبی که شهرداری تهران درصدد انجام آن است، اینست که در کنار اخطارهایی که سازمان آتش نشانی به ساختمان های ناایمن می دهد، مقرر است تا نام این مراکز هم در اختیار مردم قرار گیرد تا آنها بدانند این ساختمان ها ناایمن است و برای حفظ جان خود به این مجموعه ها پای نگذارند.
شاکری افزود: اعتقاد داریم اطلاع رسانی به مردم به معنای ادامه راه این شهداست.
وی ضمن اشاره به این که خوشبختانه سازمان آتش نشانی در کنار فعالیتهایی که انجام می دهد در حوزه علم، آگاهی و اطلاع رسانی و استفاده از نیروهای مجرب کارهای خوبی انجام داده است، بیان نمود: من آتش نشانی را بعنوان یکی از سازمان های پیشرو در حوزه ایمنی می دانم. این سازمان با شناسایی، رصد و بررسی ساختمان های ناایمن، مبادرت به ارسال اخطارهایی به این مجموعه ها می کند که این کار اولین قدم در راه افزایش ایمنی در شهر تهران است.
نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: با عنایت به این که لایحه بودجه ۱۴۰۲ دولت در کمیسیون های تخصصی بررسی می شود به مجموعه مدیریت شهری اعلام می نماییم که در حوزه تأمین تجهیزات سازمان آتش نشانی آمادگی داریم که در زمینه تخصیص بودجه کمک نماییم.
طبق گزارش سایت شهر، وی با اشاره به اینکه شهر تهران دارای پیچیدگی های خاصی است، تصریح کرد: در این شرایط باید تجهیزات به روز در حوزه آتش نشانی و ایمنی استفاده شود، بر همین مبنا در کمیسیون های تخصصی میزبان مدیران شهری برای تخصیص این بودجه هستیم.1401/10/30
15:54:44
0.0 / 5
161
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن