بازدید اعضای شورای شهر از خدمات رسانی شهرداری در ایام برفی پایتخت

بازدید اعضای شورای شهر از خدمات رسانی شهرداری در ایام برفی پایتخت

تاکسی مدرن: بامدادان امروز دوشنبه چند تن از اعضای شورای شهر تهران به همراه مدیران شهری پایتخت از نحوه خدمات رسانی نیروهای شهرداری تهران در ایام برفی تهران بازدید نمودند.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، علیرضا نادعلی و مهدی پیرهادی اعضای شورای اسلامی شهر تهران به همراه حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران و همین طور مهدی صباغ شهردار منطقه یک تهران از عملیات برف روبی در این منطقه بازدید کردند.
مهدی صباغ شهردار منطقه یک در جریان این بازدید اظهار داشت: تا بامدادان دوشنبه، نیروهای ما در زمینه خدمات شهری حدودا ۲۰ ساعت با همکاری نواحی ۱۰ گانه و با پشتیبانی معاونت خدمات شهری شهرداری و سازمان مدیریت پسماند به مردم خدمات رسانی کردند.
وی با اشاره به بارش برف ۱۲ ساعته از هفت بامداد تا هفت شب یکشنبه ۲۵ دی ماه اشاره کرد: همکاران ما از ساعت یک بامدادان روز یکشنبه مقدمات را فراهم کردند و از ساعت ۲۳ یکشنبه تا بامداد دوشنبه نیز مشغول فعالیت بوده تا معابر دست دوم را بازگشایی کنند.
صباغ همین طور اشاره کرد: در طول بارش بی نظیر برف، نیروهای خدمات شهری در معابر منطقه یک، ۱۲ ساعت بدون وقفه مشغول به پاکسازی بوده و خوشبختانه هیچ یک از معابر مسدود نبوده اند.

حضور نیروهای خدمات شهری تهران همزمان با بارش برف
حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران نیز با اعلان اینکه در یک یا دو روز گذشته، همکاری و همراهی مناطق پایین دست با بالادست موجب شد در برف سنگینی که در ۱۰ سال قبل بی سابقه بوده سربلند شویم، اظهار داشت: خوشبختانه روز یکشنبه مسیرهای تردد باز بود و کسانی که قصد عزیمت از یک سوی شهر به سویی دیگر داشتند، به آسانی تردد داشتند.
وی تاکید کرد: طبیعی است که ترافیک را در زمان بارش برف و باران شاهد باشیم؛ چونکه در بعضی موارد توسط برخی رانندگان بی احتیاطی صورت می گیرد و منجر به ترافیک می شود، اما آنچه که اهمیت دارد این است که امکانات و نیروهای شهرداری در صحنه حضور داشته و در خدمت مردم بودند.

تلاش شبانه روزی نیروهای خدمات شهری برای ایجاد فضای زیست پذیر در پایتخت
در ادامه این بازدید، علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اعلان اینکه رسانه ها باید مکمل اقدامات مدیریتی باشند، اظهار داشت: کارکنان شهرداری با دستان یخ زده، چند ساعت به مردم خدمات رسانی کردند و تنها ۱۳ ساعت شن ریزی در منطقه یک انجام دادند که قابل تقدیر است.
ایشان سپس تصریح کرد: این مهمست که مردم بدانند نیروهای شهرداری شبانه روزی فعالیت می نمایند تا فضای زیست پذیری را داشته باشیم.

نهایت تلاش انجام شد تا مردم کمترین مشکل را داشته باشند
مهدی پیرهادی رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران نیز با اشاره به کم آبی های موجود و اهمیت بارش برف در این شرایط اظهار داشت: همکاران در معاونت خدمات شهری، سازمان مدیریت پسماند و مناطق همه پای کار آمدند تا شهروندان کمترین مشکل را داشته باشند.
وی ادامه داد: بطور قطع این میزان بارندگی در منطقه یک و دیگر مناطق سختی هایی را خواهد داشت، اما همکاران نهایت تلاش خودرا انجام می دهند تا شهروندان با کمترین مشکل روبه رو باشند؛ با این حجم از بارندگی، شاید چند روز زمان ببرد تا پاکسازی بهتری صورت بگیرد.
طبق گزارش سایت شهر، پیرهادی با تکیه بر برف تکانی از درختان به عنوان موضوعی مهم خطاب به شهروندان اظهار داشت: با این میزان فضای سبز در شهر، لازم است که شهروندان نیز کمک کنند و برف روی درختان جلوی منازل خودرا با بهره گیری از امکاناتی که در اختیار دارند، بتکانند تا درختان شکسته نشوند و مشکلی برای عابران نیز با شکستگی شاخه ها ایجاد نشود.
منبع:

1401/10/26
11:50:34
0.0 / 5
70
تگهای خبر: باغ , ترافیك , تردد , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن