واکنش چمران به ساخت آرامستان جدید در تهران

واکنش چمران به ساخت آرامستان جدید در تهران

به گزارش تاکسی مدرن، رئیس شورای شهر تهران در رابطه با جانمایی آرامستان جدید تهران اظهار داشت: اجازه دهید که کارها پیش برود تا برای خرید زمین گرفتار مشکل نشویم.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، مهدی چمران بامداد امروز قبل از شروع جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه لایحه مهمی در صحن شورا بررسی می شود که در مورد پاکات حجمی ساختمان ها است، اظهار نمود: برای اینکه نمای ساختمان ها یک نواخت نشود در نظر داریم که نمای ساختمان ها را با عنایت به تنوع و سلیقه معماران و اصول شهرسازی منطبق نماییم.
وی در مورد سخنان مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در مورد جانمایی آرامستان جدید اظهار داشت: اجازه دهید که کارها پیش برود چون که اگر نام محل را ببریم امکان دارد در خرید زمین ها گرفتار مشکل شوند.
رئیس شورای شهر تهران همینطور در جلسه شورای شهر تهران در مورد برنامه نظارت شورا بر عملکرد شهرداری تهران اظهار داشت: با عنایت به این که در فصل پاییز سال جاری برنامه به صورت مدون تر از جانب شهرداری تهران اجرا شده است، پیشبینی می شود گزارش سه ماهه ای هم بزودی از جانب معاونان شهردار در مورد حوزه های مختلف کاری خود ارائه نمایند.

وی ضمن اشاره به برد تیم ملی فوتبال ایران مقابل ولز اظهار داشت: بطور قطع با همدلی و همراهی میتوان موفق شد و البته عده ای هم ناراحت شدند که منافع کشور را نمی خواهند. هرچند در ظاهر شعار می دهند اما از پیروزی خوشحال نمی شوند و گلایه می کنند که چرا مردم و بازبکنان شادمانی کردند.

چمران با اشاره به اینکه مردم کلمه مظلومی است و هرکسی نابجا از آن استفاده می نماید، اضافه کرد: مردم همین مردمی هستند که شادی کردند، مردم در راهیپایی ۱۳ آبان شرکت کردند، مردم این افراد هستند نه لندن نشین و نوکر اجنبی که حتی از حضور تیم ملی در جام جهانی ابراز ناراحتی کردند. البته مردم این افراد را بخصوص در حادثه اخیر شناختند.
منبع:

1401/09/06
12:26:50
0.0 / 5
411
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن