استاندار تهران:

در زمینه امنیت بحران نداریم

در زمینه امنیت بحران نداریم

به گزارش تاکسی مدرن، استاندار جدید تهران اظهار داشت: از مشورت و پیشنهاد فرهیختگان و همه کسانی که دل در گرو پیشرفت و توسعه کشور دارند دریغ نمی کنم.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، علیرضا فخاری در آیین تکریم و معارفه استاندار تهران اظهار داشت: نگاه ما به آینده و امیدبخشی آینده به استانی است که از نظر اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در جایگاه ویژه ای قرار دارد. به گونه ای که از نظر وسعت بیست و نهمین استان کشور و به لحاظ جمعیت اولین استان کشور است.
وی با اشاره به این که ۲۵ درصد صنایع و ۷۵ درصد اقتصاد ملی در تهران شکل می گیرد، اضافه کرد: وجود صنایع و بخش های مهمی از حوزه های مختلف در تهران پیچیدگی هایی را در این استان شکل می دهد به گونه ای که شب گذشته در آخرین ساعات گفتند که برای فردا باتوجه به آلودگی هوا چه تصمیمی بگیریم و مدارس تعطیل شوند یا خیر ؟ این اوضاعی است که با آن درگیر هستیم.
استاندار تهران افزود: در نظام برنامه ریزی برای دهه های آینده فکر شده اما در هر مقطعی نیازمند بازبینی هستیم. اگر این کار در پروسه درستی صورت گیرد اساسا شاهد تحول اساسی خواهیم بود. توجه به کرامت انسانی انسانها و توجه به تقاضای عام مردم برای داشتن زندگی راحت بدون دغدغه در سیطره امنیت استوار از مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد. استاندار تهران به عنوان رئیس شورای تامین است و وظیفه نظارت بر دستگاه هایی که به مردم خدمت می کند را دارد؛ امروز در زمینه امنیت گرفتار خدشه شده ایم اما ما بحران نداریم. اساسا امنیت زیرساختهای توسعه را فراهم می آورد و جریان عادی کسب وکار و امورات جاری مردم باید خودرا به خوبی نشان دهد و البته اینها در فرآیندی مشترک شکل می گیرد.
وی تاکیدکرد: به مدد و همت همه همکاران در این راه قدمهای استواری برمی داریم و اساسا در این راه از توجه، تذکر و مشورت و پیشنهاد همه فرهیختگان، بزرگان و همه کسانی که دل درگروی پیشرفت و توسعه کشور دارند دریغ نخواهیم کرد. همین طور از حسن نظر رییس جمهور و وزیر کشور که این مسئولیت را به من دادند تشکر می کنم؛ البته به موضوع جوانگرایی اشاره شد؛ پس باید فردی از آقای منصوری جوانتر برای استانداری می آوردند اما باتوجه به فرمایشات رهبری افراد باید دلشان جوان باشد و بانشاط و استوار در راستای خدمت به مردم گام بردارند که تلاش می کنم؛ اینطور حرکت کنم.




منبع:

1401/09/01
21:39:27
0.0 / 5
227
تگهای خبر: آلودگی , استانداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن