رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران

بررسی کامل ایمنی برج میلاد

بررسی کامل ایمنی برج میلاد

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به پیگیری مسئولان برای ایمن سازی گود برج میلاد تاکیدکرد: مردم نگران گود برج میلاد و ایمنی ساختمان مرکز همایش های میلاد نباشند.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، علی نصیری، بعد از اختتام جلسه اضطراری بررسی وضعیت گود برج میلاد که قبل از ظهر امروز در محل این برج برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز جلسه اضطراری مدیریت بحران با رویکرد پیش دستانه و با هدف ارتقاء ایمنی اجرا شد. خوشبختانه شاهد شکل گیری همکاری خوب فرمانداری و استانداری تهران و همه قسمت های شهرداری تهران با یکدیگر در این عرصه هستیم. همین طور باتوجه به دستور شهردارتهران قرار شد گود برج میلاد که در دوره های گذشته به دلیلهای مختلفی بلاتکلیف مانده است تعیین تکلیف شود.
وی افزود: کارگروهی بصورت مجزا تعیین تکلیف اساسی سازه گود را پیگیری می کند اما ما در مدیریت بحران ایمنی گود را مورد رصد و پیگیری قرار داده ایم. عملیات اجرائی ایمن سازی گود قبل تر و از اوایل خردادماه شروع شده اما در جلسه امروز بحث هایی درباب تامین نقدینگی مطرح شده و همین طور تصمیماتی در مورد اعمال محدودیت آبیاری فضای سبز در مجاورت گود برج میلاد گرفته شد.
احتمال اعمال محدودیت در بعضی از برنامه های مرکز همایش های برج میلادنصیری افزود: قرار شد هیات کارشناسی بررسی رفتار سازه مرکز همایش های برج میلاد را انجام دهند و باتوجه به این مساله نسبت به پذیرش اجرای برنامه هایی همچون کنسرت ها ظرف مدت ۱۰ روز تصمیم گیری های لازم صورت گیرد و اگر لازم بود محدودیت هایی اعمال نماییم.
اسکن کامل ایمنی برج میلادوی اشاره کرد: قرار شد عملیات عمرانی ایمن سازی گود در زمان هایی که برگزاری مراسمات در این ساختمان انجام می شود همزمان نباشد. این ایمن سازی حدود یکسال زمان می برد اما از همان ابتدا و به مرور که این عملیات عمرانی شروع می شود افزایش ایمنی برج محقق می شود. بی شک کار ایمن سازی تنها محدود به گود برج میلاد نخواهد بود و خود سازه برج تونل رابط اتوبان حکیم و برج میلاد و... نیز بررسی و اسکن کاملی از این مجموعه در زمینه ایمنی صورت خواهد گرفت.
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران افزود: ایمن سازی در شهر تهران را شهرداری از مجموعه خود آغاز نموده و با سرعت بیشتری به شهر تسری پیدا کند.
در همین زمینه بخوانید: گود برج میلاد تا یک سال آینده ایمن می شود
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران درباب اعمال محدودیت برای حضور شهروندان در مجموعه مرکز همایش های برج میلاد تهران اظهار داشت: مردم نگران نباشند. مسئولین با دغدغه و حساسیت موضوع را پیگیری می کنند وزیر کشور و شهردار تهران دستورات لازم در این خصوص را ابلاغ کرده اند و پیگیر این مساله هستند که نشان دهنده دغدغه و حساسیت مسئولین است پس مردم نباید نگران باشند.
همچنین حامد یزدی مهر، سرپرست مدیریت بحران استان تهران نیز درحاشیه بازدید از گود برج میلاد با حضور در جمع خبرنگاران اظهارکرد: باتوجه به حساسیت سازه برج میلاد به عنوان نماد تهران موضوع ایمنی این گود و ایمن سازی آن با حساسیت کاملی پیگیری خواهد شد. ما نیز در استانداری تهران دغدغه های شهروندان را پیگیری خواهیم کرد اما باید اعلام نماییم جای نگرانی نیست چونکه پیش از هر حادثه ای مسئولین مرتبط پای کار آمده اند تا نسبت به ایمن سازی این گود اقدام نمایند.
وی ادامه با اعلان اینکه کار ایمن سازی گود برج میلاد شروع شده است، افزود: البته کار عظیمی است و باید تمام موضوعات فنی درباب ارتقاء ایمنی گود در نظر گرفته شود پس زمان بر خواهد بود و چیزی حدود یکسال به طول می انجامد.1401/04/04
16:47:37
0.0 / 5
176
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن