تداوم کیفیت قابل قبول هوای تهران

تداوم کیفیت قابل قبول هوای تهران

به گزارش تاکسی مدرن برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت الان در شرایط قبول قرار دارد.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نشان داده است که در بامداد روز دوشنبه (۹ خرداد ماه) عدم وزش باد مؤثر و افزایش ترافیک صبحگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق می شود و کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار می گیرد.

در طول روز به تدریج بر میزان تندی باد افزوده می شود و پراکندگی آلاینده ها را تسهیل می کند، هرچند با وزش باد نسبتاً شدید در ساعات بعدازظهر احتمال گسیل و انتشار گردوخاک در مناطق مستعد و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست. با تداوم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت دوشنبه از میزان غلظت آلاینده ها کم می شود و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار می گیرد.

کاهش نسبی تندی باد تا بامداد روز سه شنبه (۱۰ خرداد ماه) هم زمان با آغاز تردد خودرو ها باعث افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در بعضی مناطق پرتردد خواهد شد. وزش باد مؤثر در طول روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری می کند، هرچند احتمال تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن در بعضی ساعات بعدازظهر و کاهش کیفیت هوا وجود دارد.

این شرایط جوی تا اواخر وقت سه شنبه ادامه دارد و کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « نیتروژن دی اکسید» با میانگین ۷۶ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۸۷ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.
1401/03/09
13:14:23
0.0 / 5
258
تگهای خبر: آلاینده , ترافیك , تردد , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن