استاندار تهران در جمع خبرنگاران؛

مسائل شهر تهران و استانهای همجوار در هم تنیده است

مسائل شهر تهران و استانهای همجوار در هم تنیده است

به گزارش تاکسی مدرن استاندار تهران اظهار داشت: مسائل شهر تهران و شهرستان ها و حتی استانهای اطراف آن در هم تنیده است و به همین جهت با اقدامات شهرداری هماهنگ خواهیم بود.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، محسن منصوری، استاندار تهران امروز _ یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - با حضور در آیین بهره برداری و بازدید از پروژه های جمع آوری آب های سطحی (مدیریت سیلاب غرب تهران) با تشکر از زحمات شهرداری تهران در جمع خبرنگاران اشاره کرد: شهرداری تهران نسبت به موضوعات شهر تهران و شهرستان های اطراف شهر تهران اقداماتی انجام داده اند.
به نقل از پایگاه شهر، استاندار تهران با اشاره به اینکه پروژه های بسیار مهمی امروز افتتاح شده است، اضافه کرد: نمی توان ماهیت شهر تهران از شهرستان های اطراف جدا کرد. بهره بردارهای اصلی خیلی از پروژه های شهرداری، شهرستان های اطراف هستند. هدایت آب در پروژه مدیریت جمع آوری و انتقال آب های سطحی و شبکه های آبرسانی که ۶.۲ کیلومتر آن امروز افتتاح می شود، مشکل آب شهرقدس و شهریار را حل می کند.
او اظهار داشت: مسائل تهران و حتی استانهای همجوار یکپارچه و در هم تنیده است و نمی توان این مسائل را از هم جدا یا تفکیک کرد. مطالبی از قبیل راه، حمل و نقل، آب، سیلاب و... همچون این مسائل هستند.
محسن منصوری با اشاره به اینکه اجرای پروژه در شهر قدس انجام می شود، اشاره کرد: شهرداری تهران در تملک و تعارضات شهرداری با مشکلاتی روبرو بودند، مجموعه استانداری و شهرستان های اطراف با شهرداری تهران کاملا همراه و هماهنگ هستند. آنچه مربوط به حوزه مدیریتی تهران و شهرستان های اطراف آن وجود داشته باشد را با جدیت پیگیری می نماییم و در این خصوص جلسات تخصصی برگزار می گردد تا سرعت کارها و فعالیت ها افزایش یابد و در اسرع وقت پروژه تکمیل شود.
منبع:

1400/08/03
10:08:30
0.0 / 5
217
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن