زاكانی:

شهرداری عمل به مسئولیت های اجتماعی را جدی می گیرد

شهرداری عمل به مسئولیت های اجتماعی را جدی می گیرد

شهردار تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهرداری شهر را برای شهروندان آن می خواهد و شهروندان باید در آرامش و شرایط مطلوب باشند. شهرداری مسئولیت های اجتماعی را در کنار سایر مسئولیت های خود جدی می گیرد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، علیرضا زاکانی، شهردار تهران در حاشیه دیدار با فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ ضمن تبریک ایام وحدت، میلاد نبی اکرم (ص) و امام صادق (ع)، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این هفته توفیق داشتیم که در کنار سردار رحیمی و همکاران ایشان در شهرداری تهران باشیم. اساس دیدار این بود که باید ناظر به افق مطلوبی در شهر رقم بخورد و شهر تهران به یک شهر الگو و نمونه در ابعاد مختلف تبدیل گردد.
شهردار تهران با اشاره به اینکه باید تغییر و تحول در بخش نرم افزاری و سخت افزاری شهر یعنی کالبد و روح شهر اتفاق افتد، اضافه کرد: ما نیازمند یک همراهی، همفکری و قبول مسئولیت های متقابل هستیم تا بتوانیم ایده آل خویش را در شهر محقق نماییم. نقش ناجا جهت کمک به شهرداری برای تحقق ایده آل خود، نقشی ممتاز و مشخص است.
زاکانی درباره اهم موضوعات مطرح شده در جلسه امروز، اظهار داشت: باید بتوانیم در حوزه های اجتماعی، کالبدی و ایجاد یک نظم قاعده مند در حریم و مسائل مختلف شهری، ترافیک و حمل و نقل و سایر موضوعات یک شرایط مطلوب را ترسیم نماییم و در ادامه دست به دست هم دهیم تا این ایده آل محقق شود.
وی در ادامه افزود: برای مدیریت شهری مایه مباهات است که امروز در هفته وحدت این انسجام، همدلی و پیوستگی را تشدید نماییم. تمامی این موارد در جهت اهداف مهمی خواهد بود تا شهروندان در یک فضای فوق العاده بهتری از فضای فعلی، تنفس کنند.
به قول شهردار تهران؛ شهروندان باید از راه مشارکت اجتماعی، شرایط ایده آل را رقم بزنند. مدیریت شهری به همراه شهروندان، نیروی انتظامی و سایر دستگاه ها باید ید واحدی شوند تا در راه تحقق اهداف، همه مسئولیت بپذیرند.
زاکانی با اشاره به اینکه امروز بنا شد کارگروه مشترکی میان شهرداری و نیروی انتظامی شکل گیرد، اظهار داشت: باید چارچوب های فعالیت این کارگروه حداکثر ظرف 20 روز شفاف شود تا در ادامه مسیر گذشته اما با یک جان و افق بالاتری این همکاری به منصه ظهور برسد. حاصل این همکاری باید خیر و برکتی برای جامعه باشد.
او با تاکید براینکه امروز شهرداری شهر را برای شهروندان آن می خواهد، اظهار داشت: شهروندان باید در آرامش و شرایط مطلوب باشند. شهرداری مسئولیت های اجتماعی را در کنار سایر مسئولیت های خود جدی می گیرد. اگر برخی از شهروندان به دلیل شرایط امروز جامعه در زندان به سرمی برند، توجه به خانواده های آنها جزو رسالت های جدی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری است.
طبق گزارش سایت شهر، شهردار تهران در ادامه بیان نمود: همینطور این مورد درباره معتادان متجاهر و خانواده های آنها، کوکان کار یا زباله گرد و... صدق می کند. این مورد ناظر به همه امورات اجتماعی و سرفصل تغییر و تحول در اجتماعی است که شهرداری می خواهد برعهده بگیرد. ازاین رو در این راه امکان ندارد که به تنهایی موفق شویم؛ جز با کمک همه بخصوص نیروی انتظامی تا بتوان بار شهر را کاهش داد.1400/07/29
14:32:32
0.0 / 5
238
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن