کاهش دمای تهران از فردا

کاهش دمای تهران از فردا

به گزارش تاکسی مدرن در صورتی که هوای پایتخت طی سه روز گذشته در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت، انتظار می رود کیفیت هوای شهر تهران طی امروز (۸ مهر) هم در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی استان تهران طی چهار روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری و گاهی همراه با وزش باد و در مناطق پرتردد در بعضی ساعات با افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیشبینی می شود. همینطور از فردا شب (۹ مهر) روند کاهش دما مورد انتظار است.

پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از آن حکایت می کند که در صبحگاه امروز (۸ مهر ماه) در بعضی مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و افزایش ترافیک صبحگاهی است. حاکمیت جو نسبتا آرام طی روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود. با این وجود عدم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت همراه با ترافیک شامگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پرتردد می شود.

با افزایش نسبی تندی باد تا بامداد فردا (۹ مهر ماه) و کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیشبینی می شود. حاکمیت جو نسبتا آرام طی روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود. تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۹ مهر ماه) همراه با ترافیک شامگاهی سبب افزایش نسبی غلظت ذرات معلق خواهد شد و به تبع آن کیفیت هوا در پاره ای از مناطق پرتردد کاهش خواهد یافت.

به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۱۱ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۹۷ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/07/09
11:48:20
0.0 / 5
224
تگهای خبر: آلاینده , ترافیك , تردد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن