کاهش دمای تهران

کاهش دمای تهران

تاکسی مدرن: کاهش دمای استان تهران از شنبه (3 مهرماه) و برقراری وضعیت قابل قبول کیفیت هوا در پایتخت امروز (اول مهرماه) پیش بینی می شود.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا طی چهار روز آینده، صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود و احتمال وزش باد و خیزش گردوخاک وجود دارد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی وضعیت جوی استان تهران از روز شنبه (۳ مهرماه) روند کاهش دما و در روز یکشنبه (۴ مهرماه) در بعضی ساعات وزش باد شدید انتظار می رود.

پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که در صبحگاه امروز(اول مهرماه) در بعضی مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و افزایش ترافیک صبحگاهی است.

حاکمیت جو نسبتاً آرام در ضمن روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهدنمود. افزایش نسبی تندی باد تا اواخر وقت امروز (اول مهرماه) سبب پراکندگی ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود، هرچند با افزایش ترافیک احتمال کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد وجود خواهد داشت.

صبح فردا (۲ مهرماه) با کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود. ناپایداری جوی در ضمن روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهدنمود. با این وجود کاهش ناپایداری جوی تا ساعات پایانی جمعه همراه با ترافیک شامگاهی سبب افزایش نسبی غلظت ذرات معلق خواهد شد و به تبع آن کیفیت هوا در پاره ای از مناطق پرتردد کاهش پیدا می کند.

به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون با میانگین ۹۰ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت محدوده قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون با میانگین ۸۸ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/07/01
23:29:51
0.0 / 5
217
تگهای خبر: آلاینده , ترافیك , تردد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن